• Informacje na temat:

  kampania reklamowa

Artykuły na temat: kampania reklamowa
 • Niskie zarobki dobijają służby mundurowe

  Mimo kampanii reklamowych i gwarancji podwyżek wciąż brakuje policjantów, strażaków, pograniczników i funkcjonariuszy SOP.

 • W październiku pojawił się pierwszy telewizyjny spot reklamowy informujący o pakiecie PiG (Prąd i Gaz). Celem kampanii jest zachęcenie klientów do skorzystania z nowej oferty od PGNiG i zakupu nie tylko gazu, ale również prądu.

 • Czym zajmuje się Account Manager w agencji marketingowej?

  Account Manager – to jeden z tych zawodów, którego nazwa większości osób spoza branży niewiele mówi. Stanowisko jest ściśle związane z branżą reklamową i najczęściej występuje w agencjach.

 • Raport bieżący nr 10/2018 Podstawa Prawna: Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne. Zarząd spółki Astro S.A. z siedzibą w Warszawie (dalej: "Spółka",...

 • Masz duszę podróżnika? Zostań ... jezuitą

  Chcesz wyruszyć w świat i poznać inne kultury? Nic prostszego. Zostań jezuitą! Aby zwiększyć liczbę powołań i zachęcić młodych ludzi do wstępowania w swoje szeregi, polskie zakony coraz chętniej promują się przy pomocy internetu, billboardów i innych komercyjnych nośników reklamowych.

 • IMM: W III kwartale instytucje finansowe brały reklamowy oddech przed kampanią świąteczną

  W III kwartale instytucje finansowe wydały na reklamę 336 mln zł, o jedną czwartą mniej niż w okresie od kwietnia do czerwca. W ostatnich miesiącach roku kwota ta może wzrosnąć do 0,5 mld zł - wynika z analiz Instytutu Monitorowania Mediów. W mediach coraz chętniej reklamują się firmy pożyczkowe.

 • Pakiet assistance - warto o nim pamiętać

  Posiada je niemal każdy klient banku, niektórzy nawet kilka – przy jednym, drugim koncie, przy karcie kredytowej. Dwie trzecie osób nie ma jednak pojęcia lub nie pamięta, że dzięki „bankowemu” assistance może za darmo skorzystać z pomocy hydraulika, elektryka, czy holowania samochodu.

 • Grupa chce poszerzyć ofertę dla wydawców. spółka, do której należy największa w Europie hurtownia danych o preferencjach i zachowaniu internautów, przejmuje OAN (Online Advertising Network). To sieć reklamowa, specjalizująca się w sprzedaży powierzchni reklamowej wydawców w ramach produktów sieciowych.

 • Inżynierowie poszukiwani

  ...zdawania matematyki na egzaminie dojrzałości, ale na jej efekty będzie trzeba poczekać kilka lat. W poprawie sytuacji na rynku pracy służyć ma także kampania reklamowa "Kierunki zamawiane". Problem...

 • Cloud Technologies, do której należy jedna z największych na świecie hurtowni danych o preferencjach i zachowaniach internautów, 15 września br. podpisała umowę przyrzeczoną i tym samym zakończyła proces przejęcia OAN (Online Advertising Network). To sieć reklamowa, specjalizująca się w sprzedaży powierzchni reklamowej wydawców w ramach produktów sieciowych.