• Informacje na temat:

  kanada nieruchomości

Artykuły na temat: kanada nieruchomości
 • Kanada zachęca Polaków do przyjazdu do pracy

  Polacy władający angielskim i francuskim mogli w ostatnich tygodniach usłyszeć wiele zachęt w sprawie przyjazdu do pracy do Kanady. Obecnie Kanada wprowadza zmiany w systemie imigracyjnym i poszukuje wykwalifikowanych pracowników ze znajomością języków obcych.

 • Polski rynek nieruchomości wysoko oceniony!

  Polski rynek nieruchomości jest najwyżej ocenianym w Europie Środkowo - Wschodniej i pozostaje w grupie państw transparentnych, wyprzedzając jednocześnie m.n. Austrię czy Norwegię. Najbardziej transparentne rynki świata to Wielka Brytania, Australia, Stany Zjednoczone, Francja, Kanada, Holandia, Nowa Zelandia, Niemcy, Irlandia, Szwecja i Finlandia.

 • Rynek pracy w Kanadzie

  Kanada ma jeden z najwyższych wskaźników migracji na świecie, przyjmuje więcej imigrantów per capita niż Europa, Wielka Brytania czy USA. Czy warto wyemigrować do tego kraju?

 • Toronto i Vancouver na wielkiej bańce

  Kredyt hipoteczny w Kanadzie jest dziś tani jak nigdy, ale i tak w największych miastach młodych ludzi nie stać na kupno własnego domu. Cześć ekspertów ostrzega przed przegrzaniem na rynku nieruchomości. Bank of Canada uważa, że rynek nieruchomości jest przeszacowany o 30 proc. Jednak szaleństwo cenowe widać tylko w dwóch ośrodkach - Toronto i Vancouver.

 • Gonitwa, która nas zabija. Polacy stali się ofiarami walki o godną pracę

  ..., Kraków, Gdańsk - duże miasta jak wielkie elektromagnesy ściągają do siebie ludzki żywioł. I nie zatrzymuje nas kiepska komunikacja, trudna sytuacja na rynku nieruchomości, biurokracja. Ani cena, jaką(...) w nieruchomościach, więc został budowlańcem. Kolejny związek, kolejna klęska. Potem znów obrał kierunek Norwegia.  Zatrudnił się u Polaka, który, kiedy Dawid zachorował na boreliozę, oznajmił mu, że...

 • Kapitał płynie do naszych nieruchomości komercyjnych

  Biura, centra handlowe czy magazyny w Polsce są kupowane są głownie przez inwestorów zagranicznych. Nabywają je spodziewając się stałych zysków z najmu. Chętnie inwestują u nas amerykańskie czy niemieckie fundusze emerytalne. Niestety tylko co dziesiąte euro wydane na tym rynku pochodzi od polskich kupców.

 • Na rynku pracy będzie łatwiej o nowy zawód?

  Ogółem zderegulowanych ma być ok. 200 zawodów reglamentowanych, m.in przewodnik turystyczny, taksówkarz albo pośrednik nieruchomości. Lista powstała na podstawie ankiet, wypełnianych przez członków(...) braniem na siebie kosztów przygotowania do zawodu pracownika, który usamodzielni się przy pierwszej sposobności, zwłaszcza że mają do dyspozycji już wyszkolonych imigrantów. Kanada Z rządowych...

 • O godzinie 10:00 poznamy indeks instytutu Ifo. To wskaźnik, który mierzy kondycję gospodarki niemieckiej na podstawie ankiet, które wypełniają czołowi menedżerowie i analitycy. Prognozuje się utrzymanie poziomu 115,2 pkt.

 • Gospodarka rozwija się szybciej, gdy dostęp do zawodu jest łatwiejszy

  ...z gazetami, elektryk, technik dźwięku, właściciel prywatnej szkoły, sprzedawca wyrobów tytoniowych, producent i sprzedawca broni, fryzjer, prywatny detektyw, pracownik portu, agent nieruchomości(...) innymi następujące zawody: adwokata, radcy prawnego, notariusza, komornika, syndyka, detektywa, pracownika ochrony, pośrednika w obrocie nieruchomościami, przewodnika turystycznego, bibliotekarza...

 • Raport: Polacy wciąż mieszkają skromnie

  Mieszkania Polaków wciąż nie mają dużego metrażu. Najnowsze raporty dotyczące jakości życia nie pozostawiają wątpliwości - mieszkamy skromnie.