• Informacje na temat:

  kanały dvb t nowe

Artykuły na temat: kanały dvb t nowe
 • Czeska telewizja uruchamia dwa nowe kanały

  Czeska grupa telewizyjna Prima uruchamia nowe kanały - własny Prima Max (głównie filmy) oraz przy współpracy z Viacom - Prima Comedy Central. Będą one od grudnia dostępne dla wszystkich Czechów, a także dla widzów z południowego pogranicza naszego kraju, bowiem nadawane będą w ramach czeskiego multipleksu III (Max) i IV (Comedy Central).

 • TVP nie ma pomysłu na kanały tematyczne?

  . Zupełnie nie widać zaangażowania w kanały tematyczne. Kanały, które komercyjne TVN i Polsat traktują coraz poważniej, uruchamiając co chwilę nowe stacje albo modyfikując stare. Co w tym czasie robił prezes Kurski? Najpierw stwierdził, że kanałów jest za dużo, a teraz stwierdził, że TVP będzie uruchamiać nowe satelitarne.

 • Nowe kanały telewizyjne w UPC

  Dobre wieści dla abonentów UPC Polska - do pakietów Select telewizji cyfrowej dołącza Comedy Central HD, kanał dotychczas dostępny w ofercie operatora wyłącznie w jakości SD oraz do pakietu Max - Paramount Channel HD oraz Nick Jr.

 • Kiedy kanały Eurosport 3, Eurosport 4 i Eurosport 5?

  Discovery planuje jak najlepiej wykorzystać zimowe igrzyska olimpijskie. Eurosport chce, aby operatorzy oferowali IO na więcej niż dwóch kanałach. Kiedy powstaną kanały Eurosport 3, Eurosport 4 i Eurosport 5?

 • MEC: Tylko 1/3 Polaków słyszała o nowych kanałach w MUX 8

  Tylko co trzeci polski telewidz słyszał, że oferta naziemnej telewizji wzbogaciła się o cztery nowe kanały - pokazuje Projekt Cyfrowizja III, cykliczne badanie agencji mediowej MEC. Gdyby widzowie mogli wybierać, jaka stacja TVP pojawi się na multipleksie, chcieliby tam mieć TVP Dokument.

 • Czas na regionalne telewizje w DVB-T!

  Od lat obserwuję polski rynek telewizyjny i odkąd pojawiła się w naszym kraju naziemna telewizja cyfrowa nie mogę pojąć jednego. Dlaczego jedynie Telewizja Polska oferuje na multipleksach kanały(...) multipleks DVB-T będziemy mieli do czynienia ze zmianą na lepsze.

 • Telewizja naziemna w przyszłości płatna?

  W 2017 roku kanały nadawców komercyjnych RTL, ProSieben, SAT.1 i VOX w ramach naziemnej telewizji cyfrowej w Niemczech zostaną zakodowane. Będzie to się wiązało ze wprowadzeniem miesięcznej opłaty za dostęp do tych kanałów. Czy Polska pójdzie za przykładem Niemiec i za możliwość oglądania popularnych polskich kanałów w NTC również trzeba będzie w przyszłości płacić?

 • 5 nowych kanałów Telewizji Polsat. Co zaoferują?

  Jeszcze w grudniu ub.r. Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji (KRRiT) podjęła decyzję o udzieleniu Telewizji Polsat koncesji na rozpowszechnianie drogą satelitarną kanałów Polsat X, Polsat Reality, Polsat Sport 2, Polsat Sport 3, Polsat Docu. Koncesje obowiązują od 7 marca 2016 roku przez 10 lat. Co zaoferują nowe kanały?

 • MUX 8: Wiemy, kiedy zaczną nadawać dwa kanały

  Cable Television Networks & Partners sp. z o.o. poinformowała, że kanał Zoom TV rozpocznie nadawanie w multipleksie 8. (MUX 8) naziemnej telewizji cyfrowej 25 października br. o godz. 20:07. Uroczysta inauguracja kanału będzie miała miejsce podczas 43. Międzynarodowej Konferencji i Wystawy PIKE 2016 w Łodzi.

 • Ogólnopolskie kanały na lokalnych MUX-ach nie mają sensu

  Z nieoficjalnych informacji wynika, że kanały 4fun Media znikną ze wszystkich lokalnych multipleksów naziemnej telewizji cyfrowej. Tym samym nie będzie można oglądać naziemnie stacji 4fun.tv, 4fun.tv Hits i 4fun.tv Fit&Dance. Zmiana obejmuje okolice m.in. Jeleniej Góry, Wrocławia, Rybnika, Łodzi, Tomaszowa Mazowieckiego i Częstochowy. Tam działają bowiem lokalne multipleksy. Przypuszczam, że