• Informacje na temat:

  kancelaria premiera

Artykuły na temat: kancelaria premiera
 • Zarobki w kancelarii premiera i prezydenta RP

  ...kancelariach pracownikom przysługuje dodatek stażowy w wysokości od 5 do 20 proc. miesięcznego wynagrodzenia zasadniczego. Na pewno lepiej jest być pracownikiem kancelarii prezydenta. Z kolei Kancelaria Premiera zdecydowanie bardziej dba o pieniądze obywateli i nie tylko w sferze deklaracji myśli o kosztach w czasach kryzysu. Zobacz dane makroekonomiczne z kraju i ze świata...

 • Wideo szefa kancelarii premiera Węgier wróciło na Facebooka

  Usunięte przez Facebooka wideo szefa kancelarii premiera Węgier Janosa Lazara, w którym opowiada on, że Wiedeń stał się pod wpływem imigrantów brudniejszy i mniej bezpieczny, wróciło już na jego profil na tym portalu społecznościowym.

 • Tymczasem - jak ustaliła "Rzeczpospolita" - zarówno przygotowany przez Ministerstwo Sprawiedliwości projekt nowelizacji kodeksu postępowania karnego, jak i otwarcia dostępu do 49 zawodów utknęły w kancelarii premiera. Według informacji gazety, powody odwlekania prac wcale nie są merytoryczne, ale polityczne. W Sejmie można usłyszeć, że projekty, zwłaszcza deregulację blokuje w KPRM Tomasz...

 • Przedstawiciele związków zawodowych służb mundurowych nie spotkali się z premierem Mateuszem Morawieckim. Jego kancelaria zaproponowała im dalsze rozmowy w Centrum Społecznym "Dialog". Propozycję tę odrzucili.

 • Pielęgniarki nie zgadzają się na podwyżki zaproponowane przez resort zdrowia. Są zbyt niskie

  Przedstawicielki środowiska pielęgniarskiego podczas konferencji przed kancelarią premiera: - Dotychczasowe propozycje ministerstwa zdrowia dotyczące poprawy sytuacji pielęgniarek w Polsce są niesatysfakcjonujące, a proponowane podwyżki zbyt niskie - oceniły.

 • UOKiK i KNF sprawdzi sektor bankowy

  Premier Ewa Kopacz zleciła KNF i UOKiK zbadanie działań banków w kontekście zmian kursów franka - poinformowała we wtorek Kancelaria Premiera. Celem jest sprawdzenie, czy działania te nie naruszają interesów kredytobiorców-konsumentów.

 • Prezydent podpisał nowelę obniżającą o 20 proc. uposażenia parlamentarzystów

  Prezydent Andrzej Duda podpisał nowelizację ustawy o wykonywaniu mandatu posła i senatora, która obniża uposażenia parlamentarzystów o 20 proc. - poinformowała w poniedziałek prezydencka kancelaria.

 • Premier Ewa Kopacz spotkała się w piątek po południu z członkami Międzyresortowego Zespołu ds. Funkcjonowania Górnictwa Węgla Kamiennego w Polsce, którzy przedstawili informację o sytuacji w kopalni Kazimierz-Juliusz w Sosnowcu - podano w komunikacie na stronie premier.pl.

 • Podwójne zarobki w GUS

  Kancelaria Premiera skontrolowała Główny Urząd Statystyczny. Efekt? Miażdżący raport i doniesienie do Centralnego Biura Antykorupcyjnego - ustaliła "Rzeczpospolita".

 • W Kancelarii Prezesa Rady Ministrów trwa spotkanie premier Ewy Kopacz w sprawie planu naprawczego dla Kompanii Węglowej - poinformowało w piątek po południu Centrum Informacyjne Rządu.