• Informacje na temat:

  kantor internetowy

Artykuły na temat: kantor internetowy
 • Mają konkurencyjne ceny walut. Czy więc kupując franki w internecie, można obniżyć ratę kredytu? To możliwe, bo franki w internecie...

 • Transakcje związane z wymianą niewielkiej ilości gotówki nie wymagają od konsumenta większej uwagi. Ale gdy w grę wchodzą większe kwoty, o zawartość portfela powinni zatroszczyć się jednak właściciele firm dysponujący obcą walutą, kredytobiorcy oraz ci, którzy nie zarabiają w złotówkach.

 • Technologia wciąż się rozwija, a z nią rynek usług, na przykład internetowych. Przez to wiele spraw można łatwiej i szybciej wykonać. Rewolucję technologiczną przeżywają także dostawcy usług płatniczych, jak banki lub SKOKi, którzy promują wśród klientów konta elektroniczne.

 • Poczta Polska uruchomiła internetowy kantor, z którego mogą korzystać klienci indywidualni i firmy - poinformowała w poniedziałek spółka. Dodano, że klienci mogą korzystać m.in. z darmowych przelewów w złotych do wszystkich banków, a także walutowych do niektórych polskich banków.

 • Kreatywne CV nie dla każdego

  ...umiejętnościach, - komentuje trend Dorota Kantor, Konsultant w firmie doradztwa personalnego Experis, rekrutującej w obszarach inżynieringu, IT oraz finansów .  - W przypadku każdej aplikacji ważne jest(...). - przestrzega Dorota Kantor . - Częstym błędem, jaki obserwuję w nadsyłanych aplikacjach, jest używanie logotypów byłych lub obecnych pracodawców bez posiadania zgody na ich wykorzystanie. Takie wizualne...

 • Duży e-kantor budzi niepokój

  Klienci jednego z największych w Polsce kantorów internetowych, Fritz Exchange, mają problemy z odzyskaniem wpłaconych pieniędzy - czytamy we wtorkowym wydaniu "Rzeczpospolitej".

 • ...internetowym (walutomat.pl, cinkciarz.pl). Takie punkty wymiany walut online działają ekspresowo. Większość kantorów dla wygody klientów założyła konta we wszystkich polskich bankach. Gdy mamy już(...), z którego spłacamy kredyt. Wymienione w kantorze internetowym pieniądze (euro albo franki) znajdą się na naszym koncie walutowym najpóźniej następnego dnia.

 • PKO BP uruchomił kantor internetowy dla klientów indywidualnych. To kolejny bank, który zaoferował możliwość kupna walut online, a wcześniej taką opcję udostępnił m.in. Alior, mBank, BZ WBK czy ING Bank Śląski. Można w ten sposób kupować walutę na spłatę kredytu walutowego czy na wydatki za granicą, co pozwala ominąć dodatkowe i wysokie koszty związane z przeliczaniem transakcji z karty

 • ...spłacać w tej właśnie walucie. Gdy franki szwajcarskie (CHF) lub euro kupujemy od banku, słono za to płacimy, bo są one dużo droższe niż w kantorach internetowych. 2. Warto więc podpisać aneks do umowy kredytowej (jest on bezpłatny), założyć w banku bezpłatne techniczne konto walutowe i samemu kupować walutę za pośrednictwem kantorów internetowych. Cała operacja kupna franków lub euro i zrobienie...

 • Internetowy Kantor Walutowy eksportowym produktem Alior Banku

  Polskie banki znane są z innowacyjności. Nie dziwi zatem fakt, że wprowadzają swoje rozwiązania poza granicami naszego kraju. Przykład? Usługi oferowane klientom w Rumunii przez Alior Bank wspólnie z Telekom Romania, w tym dobrze znany u nas internetowy Kantor Walutowy.