• Informacje na temat:

  kantory katowice

Artykuły na temat: kantory katowice
 • Raport bieżący nr 4/2016 Podstawa Prawna: Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne. Zarząd Spółki Inwestycje Alternatywne Profit S.A. z siedzibą w Warszawie...

 • Wywiad Skarbowy wytropił klasyczną "pralnię"

  Blisko 63 mln zł nielegalnych pieniędzy wyprano dzięki karuzeli podatkowej, polegającej na fikcyjnych transakcjach z udziałem ok. 60 firm-słupów z wielu krajów. Budżet stracił z tego powodu ok. 19 mln zł. Organizatorów procederu wytropili Wywiad Skarbowy i policjanci z CBŚP.

 • W dniu 31.08.2015 r. Rada Nadzorcza mPay S.A. powołała do pełnienia funkcji Wiceprezesa Zarządu Spółki Pana Macieja Orzechowskiego. Uchwała wchodzi w życie...

 • Alior pod rękę z Uberem. Pierwsza tego typu współpraca na polskim rynku

  Alior i Uber ogłaszają partnerstwo w zakresie wymiany usług na polskim rynku. Uber będzie podwoził pracowników banku, z kolei Alior będzie oferował kredyty dla kierowców korzystających z aplikacji.

 • Tracą kierowcy, Stalexport zarabia

  Możliwość opłacenia przejazdu w euro i dolarach wprowadzono na autostradzie A4 Kraków-Katowice dwa lata temu. Nikt jednak nie wie według jakiego klucza koncesjonariusz autostrady wyznacza kurs obcej waluty. Zawsze jest on jednak niższy niż ten w NBP. Tracą na tym kierowcy, a zarabia Stalexport Autostrada Małopolska SA - pisze "Gazeta Krakowska".

 • Zapłać w euro

  Do zastąpienia złotego przez euro zostało Polsce jeszcze kilka lat. Tymczasem już teraz coraz więcej firm w Polsce - zwłaszcza tych działających w strefie przygranicznej i tych, w których klientami są obcokrajowcy - chętnie przyjmuje w rozliczeniu europejską walutę.

 • Brudna kasa, czyste transakcje?

  Prawnicy nie chcą rejestrować transakcji związanych z praniem pieniędzy. Lojalność wobec klientów zwycięża nad ustawowym obowiązkiem. 360 tys. zgłoszeń o podejrzanych transakcjach to zasługa notariuszy.

 • Za dwa tygodnie takiego mieszkania już nie kupisz

  Najprawdopodobniej już w sierpniu wejdą w życie zmiany w programie "Rodzina na Swoim". Znalezienie mieszkania kwalifikującego się do uzyskania kredytu z dopłatą będzie znacznie trudniejsze - wynika z sierpniowego raportu o rynku nieruchomości przygotowanego przez Szybko.pl, Metrohouse i Expandera.

 • Raport z rynku nieruchomości - wrzesień 2011 r.

  Weszła w życie ustawa antyspreadowa. Bez konieczności płacenia za aneks do umowy można już kupować franki tam gdzie kurs jest najkorzystniejszy. Zawirowania związane z kursem franka stały się kolejnym hamulcem rynku mieszkaniowego

 • Różnice kursowe jako element przychodów i kosztów podatkowych bezpośrednio wpływają na wysokość podstawy opodatkowania. Zatem prawidłowe wyliczenie podatku wymaga m.in. właściwego wyliczenia różnic kursowych od własnych środków pieniężnych. Tymczasem od 2007 r. wycena operacji gospodarczych na rachunku walutowym budzi wiele wątpliwości.