• Informacje na temat:

  karkosik lista najbogatszych polaków

Artykuły na temat: karkosik lista najbogatszych polaków
 • Karkosikowie zamiast Kulczyków

  Najbogatszą giełdową rodziną są Karkosikowie, którzy kontrolują aktywa o wartości ponad 2 mld zł. Największym inwestorem na GPW jest Skarb Państwa - takie wnioski wynikają ze sporządzonego przez PARKIET zestawienia największych akcjonariuszy spółek giełdowych.

 • 100 najbogatszych!

  Jak wynika z listy najbogatszych tygodnika ,,Wprost", nasi rodacy mnożyli swoje majątki w 2003 r. cztery razy szybciej niż w 2002 r. W tym samym czasie wzrost PKB Polski wyniósł 1,4 proc. w 2002 i 3,7 proc. w 2003 r.

 • Kulczyk na czele najbogatszych. Ma ponad 12 miliardów złotych

  Jan Kulczyk ponownie znalazł się na czele Listy 100 najbogatszych Polaków tygodnika "Wprost". Według szacunków jego majątek zwiększył się z prawie 10 miliardów złotych do 12,5 miliarda złotych. Wprawdzie jeszcze więcej wart jest majątek Zygmunta Solorza-Żaka, ale w jego przypadku część fortuny obciążona jest ogromnym kredytem. Trzecie miejsce zajmuje Michał Sołowow, inwestor giełdowy, którego

 • Rekiny biznesu unikają rozgłosu

  Fortuna najbogatszych rośnie mimo kryzysu. Czy podobny trend dotyczy ich obecności w mediach? PRESS-SERVICE Monitoring Mediów zbadał medialność pierwszej dziesiątki rankingu 100 najbogatszych Polaków, opublikowanego przez tygodnik "Wprost". Najpopularniejszy okazał się Jan Kulczyk.