• Informacje na temat:

  karta pre paid do płacenia w internecie

Artykuły na temat: karta pre paid do płacenia w internecie
 • .... Osoby nieposiadające konta w banku mogą użyć portmonetki IKO, która działa na zasadzie pre-paid. Za pomocą IKO można zapłacić w wielu sklepach. Aby to zrobić, trzeba uruchomić w telefonie(...), w du żej mierze zależy od nas samych. Warto więc wiedzieć, jakie zasady decydują o bezpieczeństwie naszych pieniędzy w internecie. Czy płacąc przez internet, daję złodziejom możliwość włamania się...

 • Korzystanie z konta przez internet, zakupy w e-sklepach i posługiwanie się kartami płatniczymi to duża wygoda i oszczędność czasu.

 • ...płacić kartą kredytową i przedpłaconą (pre-paid). Oprócz tradycyjnego formatu karty możesz otrzymać z banku minikartę w formie naklejki! MasterCard stworzył PayPass, a Visa – payWave. Taka minikarta(...) „podpięcia” płatności mobilnych do karty kredytowej – wydatki z komórki będą doliczane do rachunku kredytowego. Oznacza to, że telefon może zastąpić kartę debetową, przedpłaconą (pre-paid) albo kredytową...

 • Internet 3.0 zacznie się od Polski?

  Internet 3.0 zacznie się, kiedy internauci dostaną możliwość łatwego sprzedawania swoich treści bez pośrednictwa YouTube'a czy Facebooka. Możliwe, że nastąpi to tej jesieni. I to za sprawą polskiej firmy.

 • Zabezpiecz się, zanim przyjdą hakerzy

  Kradzież danych milionów użytkowników konsoli Sony PlayStation skierowała uwagę na wciąż niedoceniane ryzyko korzystania z karty płatniczej w sieci. Jednakże zamiast zupełnie rezygnować z tej formy płatności, lepiej poznać podstawowe sposoby prowadzące do zwiększenia bezpieczeństwa w przyszłości.

 • Jak płacić za zakupy w sieci?

  Wskutek kryzysu coraz ważniejszym kryterium wyboru przy zakupach stała się cena, w wyniku czego konsumenci chętniej korzystają z handlu w Internecie. Nie należy przy tym jednak zapominać o bezpieczeństwie takich transakcji.

 • izzyBank - pierwszy wirtualny bank dla młodych ludzi w wieku od 13 lat, w ramach serwisu izzyMOBILE, umożliwia podwyższanie limitów kont kart Simplus oraz Idea Pop posiadaczom telefonów komórkowych sieci Plus GSM oraz IDEA.

 • Umiejętne korzystanie z karty kredytowej zabezpiecza użytkownika przed większością zagrożeń. A przy tym wydawać pieniądze banku, a nie swoje.