• Informacje na temat:

  karta warszawiaka

Artykuły na temat: karta warszawiaka
 • Schetyna: Program 500 plus zostanie w polityce rodzinnej. Nikt go nie zlikwiduje

  Grzegorz Schetyna o koalicji PO z Nowoczesną i wspólnych kandydatach na Mazowszu, premierze, który powinien stanąć przed komisją do spraw VAT, oraz o przyszłości pomnika smoleńskiego.

 • GIODO: Stołeczny ratusz, ZTM i MF złamały prawo ws. Karty warszawiaka

  Stołeczny ratusz i Zarząd Transportu Miejskiego oraz Ministerstwo Finansów złamały ustawę o ochronie danych osobowych, wymieniając się danymi obywateli ws. Karty warszawiaka - uznał Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych, który skontrolował te instytucje.

 • 80 tysięcy osób zgłosiło się po Kartę Warszawiaka

  Od 1 stycznia w stolicy bilety komunikacji miejskiej będą droższe, ale dla tych co płacą podatki w Warszawie - tańsze.

 • 200 tysięcy mieszkańców ruszyło po zniżkę

  Ludzie czekają w kolejkach, warszawscy urzędnicy obiecują usprawnienia. Dotychczas tylko połowa wniosków o wydanie Karty Warszawiaka, została pozytywnie rozpatrzona. Posiadacze Karty, mogą obecnie korzystać ze zniżek przy zakupie długookresowych biletów komunikacji miejskiej, a także w miejskich pływalniach. W przyszłości zniżek ma być więcej.

 • W 2014 r. bilet jednorazowy komunikacji miejskiej w Warszawie będzie zastąpiony 75-minutowym, nie wzrośnie cena biletu 20-minutowego, mieszkańcy Warszawy, płacący tu podatki, mniej zapłacą za bilety długookresowe - poinformowała prezydent miasta Hanna Gronkiewicz-Waltz.