• Informacje na temat:

  kartki religijne

Artykuły na temat: kartki religijne
 • Sąsiadka zaproponowała mi obejrzenie prezentacji garnków. Poszłam z nią i za namową sprzedawcy kupiłam komplet. Po powrocie do domu dotarło do mnie, że będę musiała spłacać wysokie raty przez pięć lat. Czy mogę jeszcze się wycofać? Jadwiga, 66 lat, Szczytno

 • Firmowa wigilia - przyjemnośc czy obowiązek?

  ...złożą sobie życzenia. Osobną kwestią jest fakt, że "wigilia pracownicza" ma niekwestionowane konotacje religijne. Co więc zrobić w przypadku pracowników będących ateistami lub wyznawcami innych...

 • 30 groszy za litr!

  Iran czwarty producent i eksporter ropy naftowej na świecie wprowadza racjonalizowanie paliwa i wprowadza kartki na benzynę.

 • Czy święta wymyślili spece od marketingu?

  Gdyby nie było świąt Bożego Narodzenia, z pewnością wymyśliliby je spece od marketingu. Nic tak nie napędza sprzedaży jak święty Mikołaj, gwiazdkowe prezenty i świąteczne zakupy. Pod koniec roku obroty handlowców rosną dwukrotnie, a wpływy osiągane w listopadzie i grudniu stanowią jedną trzecią rocznych obrotów.

 • Michalkiewicz: Szlachetne patologie

  Co mówi Londyn? W koszmarnych czasach PRL w kołach wojskowych udzielano na to pytanie bardzo nieparlamentarnej odpowiedzi, która i dzisiaj nie nadaje się do powtórzenia, a w każdym razie - do druku. Wydaje się jednak, że po ostatnich deklaracjach Londynu w sprawie budżetu Unii Europejskiej na lata 2007-2013, wypowiedziano wiele opinii zbliżonych w tonie do tamtej odpowiedzi.

 • Kościół: bogactwo to nie grzech

  Nie popadajmy w skrajność. Nie każdy biznesmen to od razu człowiek zły, sprzedajny - mówi abp Sławoj Leszek Głódź.

 • Firmowa wigilia - przyjemnośc czy obowiązek?

  Kiedy w prywatnej rozmowie pojawia się hasło "służbowa wigilia", większość ludzi wyobraża sobie sztywną imprezę przy biurowym, acz suto zastawionym stole. Niebezpodstawnie - najczęściej właśnie tak wyglądają one w naszym kraju.

 • Sensacja: Polacy rezygnują z zakupów w niedzielę!

  Wyniki sondażu Instytutu Badania Opinii Homo Homini na zamówienie INTERIA.PL są bardzo interesujące. Na pytanie zadane przez ankieterów "Czy jest Pan/i w stanie zrezygnować z robienia zakupów w niedzielę?" ponad 43 proc. pytanych odpowiedziało, że tak. Wiele zależy jednak np. od tego gdzie mieszkali pytani. Szczegóły w poniższych tabelach.