• Informacje na temat:

  karty bankowe pre paid

Artykuły na temat: karty bankowe pre paid
 • Internet, smartfony i karty sprawiły, że wizyty w banku i gotówka odchodzą w niepamięć. Sprawdź, co zrobić, by uniknąć zagrożeń i płacić bezpiecznie.

 • Bankowe pre-paidy znikną z rynku

  Komisja Nadzoru Finansowego nie pozostawiła bankom złudzeń: karty przedpłacone muszą zniknąć z rynku. Przedsiębiorcy zaś w tej kwestii zaakceptowali wskazanie nadzoru.

 • Bezpieczne transakcje bezgotówkowe

  ...1. Karty płatnicze stają się coraz popularniejsze. Do konta osobistego, na które trafiają nasze comiesięczne wpływy, otrzymujemy kartę debetową. Służy...

 • GIODO: Przy rejestracji kart prepaid nie kopiować dokumentów

  Przedsiębiorcy telekomunikacyjni nie powinni przy rejestracji kart prepaidowych kopiować dokumentów tożsamości - przypomina GIODO, odnosząc się do praktyk związanych z tzw. ustawą antyterrorystyczną.

 • ...zaciągnięcie kredytu, który będzie regulowany przez potrącanie środków z konta, np. co miesiąc. Karta przedpłacona (pre-paid), którą przed operacją finansową zasilamy odpowiednią kwotą, może być wydana na(...) (wynikające z takiego zaokrąglenia) przekazywane są automatycznie z konta osobistego na rachunek oszczędnościowy. Banki proponują nam karty debetowe i kredytowe. Te pierwsze, związane z kontem osobistym...

 • Klucze biometryczne zmienią metody autoryzacji płatności

  Klucze biometryczne - obrączki, odcisk palca, tęczówka oka czy identyfikacja twarzy - to trendy, które wg paysafecard całkowicie zmienią metody autoryzacji płatności bezgotówkowych oraz wpłyną na ich szybkość, wygodę i bezpieczeństwo.

 • .... Osoby nieposiadające konta w banku mogą użyć portmonetki IKO, która działa na zasadzie pre-paid. Za pomocą IKO można zapłacić w wielu sklepach. Aby to zrobić, trzeba uruchomić w telefonie(...). Korzystając z systemu płatności internetowych, możemy płacić kartą lub przelewem. Sklep nie uzyskuje takich danych jak numer karty, nazwisko właściciela, numer kontrolny karty. Dostaje jedynie...

 • Internet 3.0 zacznie się od Polski?

  Internet 3.0 zacznie się, kiedy internauci dostaną możliwość łatwego sprzedawania swoich treści bez pośrednictwa YouTube'a czy Facebooka. Możliwe, że nastąpi to tej jesieni. I to za sprawą polskiej firmy.

 • Prezes T-Mobile dla Interii: zainwestujemy 5 mld zł

  O przyspieszaniu inwestycji, rynkowej konkurencji, nadziejach na uczciwe porozumienie z UKE i o redukcji załogi o 650 osób mówi Adam Sawicki, prezes T-Mobile Polska w rozmowie z Pawłem Czuryło.

 • Kalifat zorganizowanego terroru i biznesu

  Islamskie państwo skutecznie opiera się interwencji. Amerykańska ofensywa nie przyniosła dotąd spodziewanych efektów. Kalifat terroru finansowany jest m.in. ze sprzedaży ropy wydobywanej z kilkuset szybów na terenie Iraku.