• Informacje na temat:

  karty biedronka

Artykuły na temat: karty biedronka
 • Sobczyk: Pracownicy Biedronki mogą zarabiać więcej niż nauczyciele

  ...- Nie interesuje nas obchodzenie prawa, czyli zakazu handlu w niedzielę – zapewnia Jarosław Sobczyk, dyrektor personalny i członek zarządu Jeronimo Martins Polska, właściciela sieci Biedronka.

 • ...nieodpłatnie. Dodatkowe świadczenia to m.in.: programy emerytalne, karty sportowe, pakiety medyczne (przykłady powyżej). Programy emerytalne to grupowe ubezpieczenia, które mają zapewnić wyższą emeryturę – dodatkowe jej źródło z funduszu emerytalnego. Pracodawca, na podstawie umowy z pracownikami, przelewa do funduszu składkę w wysokości do 7 proc. wynagrodzenia pracownika. Karty sportowe to np...

 • Biedronka wita się z plastikiem

  Prawdopodobnie już w wakacje w największej sieci dyskontów za zakupy zapłacimy kartą.

 • Drogerie będą sukcesywnie znikać z rynku? Biedronka znalazła sposób na ich klientów

  Instytut badawczy ABR SESTA porównał strategie promocyjno-asortymentowe drogerii z lat 2015-2016. Z analizy wynika, że zmniejszyła się liczba sieci, a co za tym idzie - ich publikacji. Największym konkurentem dla całego sektora staje się Biedronka, która coraz bardziej inwestuje w promocje kosmetyków największych producentów.

 • Nasze opłaty drastycznie zbite drugi raz

  Od 2015 r. opłata interchange pobierana przez banki podczas płatności kartami będzie wynosiła maksymalnie 0,3 proc. - przewiduje nowela ustawy o usługach płatniczych, którą podpisał prezydent Bronisław Komorowski.

 • Coraz chętniej płacimy kartami. Czy to koniec gotówki?

  Karty płatnicze stają się nieodłącznym elementem naszego życia. Expander zwraca uwagę, że liczba transakcji dokonywanych "plastikiem" bardzo szybko rośnie. Według NBP w pierwszych trzech kwartałach 2015 r. wykonaliśmy aż o 40 proc. więcej płatności bezgotówkowych niż rok wcześniej. Czy to oznacza, że gotówka i bankomaty odejdą do lamusa?

 • Kolejna obniżka maksymalnych opłat interchange od transakcji kartą

  W czwartek nastąpi kolejny spadek opłat prowizyjnych do 0,3 proc. w przypadku transakcji kartą kredytową i 0,2 proc. w przypadku karty debetowej. Obecnie prowizje od transakcji pobieranych przez banki wynoszą 0,5 proc. Dzięki promowaniu płatności, tworzeniu zachęt do używania kart oraz obniżce prowizji w lipcu ub.r. w Polsce przyspieszył rozwój obrotu bezgotówkowego. W III kwartale dokonano

 • Niedługo platformy będą sprzedać chleb i mleko

  Lodówki, kuchenki, pralki i zmywarki? Do tej pory takie rzeczy kupowało się w sklepach typu MediaMarkt, Saturn, czy MediaExpert. Teraz nie trzeba się wybierać do tych marketów. Wystarczy być abonentem Cyfrowego Polsatu. Konkurencyjna nc+ nie chce być gorsza. - Płać abonament nc+ z konta Bank Zachodni WBK i zyskaj nawet 290 zł! - chwali się we wpisie facebookowym, który ma zachęcać do założenia konta w znanym banku. Jednocześnie odświeżyła we współpracy z Play swoją ofertę triple play, czyli...

 • Na poczcie będzie można płacić kartą. Od wakacji terminale będą w każdej placówce

  Narodowy operator rusza z oczekiwaną od lat rewolucją: będzie można płacić kartą. Na razie pilotażowo, ale od wakacji terminale będą wszędzie.

 • Biedronka rozpoczyna wdrażanie płatności kartami we wszystkich swoich sklepach

  16 czerwca Biedronka rozpoczęła stopniowe wdrażanie płatności za pomocą kart. Do końca lipca br. planowane jest udostępnienie tej formy płatności klientom we wszystkich placówkach sieci. Obecnie transakcje są akceptowane w ponad 330 sklepach Biedronka.