• Informacje na temat:

  kasy stefczyka skok

Artykuły na temat: kasy stefczyka skok
 • Spółdzielcze Kasy Oszczędnościowo-Kredytowe (SKOK-i). Sześć z nich: SKOK Stefczyka w Gdyni, SKOK Kujawiak we Włocławku, SKOK Nike w Warszawie, SKOK Wołomin, SKOK Jaworzno i SKOK Piast w Tychach zostało(...) sobie przez SKOK-i możliwości wypowiedzenia umowy w przypadku wycofania pożyczki z oferty. Inne niezgodne z prawem działania to pobieranie odsetek liczonych nie tylko od całkowitej kwoty kredytu...

 • KNF: SKOK Wspólnota zawieszona

  Komisja Nadzoru Finansowego zgłosiła do sądu wniosek o ogłoszenie upadłości SKOK "Wspólnota". Pieniądze klientów kasy są bezpieczne.

 • SKOK Kujawiak upada!

  Działalność Spółdzielczej Kasy Oszczędnościowo Kredytowej "Kujawiak" we Włocławku zawieszona. Komisja Nadzoru Finansowego skierowała do sądu wniosek o upadłość tej największej Kasy w województwie Kujawsko-Pomorskim.

 • Jakubiak: Przejmowanie SKOK-ów przez banki jest najbardziej korzystne

  - Nie można wykluczyć przejmowania kolejnych SKOK-ów przez banki, bo zaangażowanie banków w ich restrukturyzację powoduje najmniejsze koszty - mówi w wywiadzie przewodniczący Komisji Nadzoru Finansowego Andrzej Jakubiak. Nie wyklucza też, że KNF może nie zatwierdzić tzw. zrzeszenia zintegrowanego banków spółdzielczych, jeśli te zdecydują się je stworzyć w zamiast tzw. IPS.

 • Państwo ze SKOK-ami się nie patyczkuje. Siedmiu prezesów usłyszało "nie"

  Komisja Nadzoru Finansowego poinformowała po posiedzeniu, że jednogłośnie odmówiła zatwierdzenia prezesów siedmiu Spółdzielczych Kas Oszczędnościowo-Kredytowych. Według KNF, jest to skutek dotychczasowego sposobu zarządzania kasami.

 • Felieton: Czy nasze depozyty są bezpieczne?

  Część naszych rodaków posiadających oszczędności decyduje się zdeponować je na lokatach. Skoro dziś instytucje finansowe płacą tak liche odsetki, warto się zastanowić, gdzie te środki ulokować, aby nie stracić. Lepiej w banku, czy może w jednym ze SKOK-ów?

 • Kredyty opodatkowane - prezydent Andrzej Duda podpisał tzw. ustawę bankową

  Prezydent podpisał tzw. ustawę o podatku bankowym, czyli opodatkowanie m.in. kredytów branych przez klientów w bankach. Ustawa o podatku od niektórych instytucji finansowych przewiduje, że od lutego 2016 r. m.in. banki, firmy ubezpieczeniowe, SKOK-i i firmy pożyczkowe będą obłożone tzw. podatkiem bankowym, wynoszącym rocznie 0,44 proc. wartości ich aktywów.

 • Raport bieżący nr 11/2017 Podstawa Prawna: Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne. Zarząd Aplitt S.A. z siedzibą w Gdańsku (dalej: "Spółka”), w nawiązaniu...

 • Raport bieżący nr 10/2016 Podstawa Prawna: Art. 70 pkt 1 Ustawy o ofercie - nabycie lub zbycie znacznego pakietu akcji Zarząd Aplitt S.A. z siedzibą...

 • Raport bieżący nr 18/2017 Podstawa Prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe Zarząd Zamet Industry Spółki Akcyjnej...