• Informacje na temat:

  kbc tfi

Artykuły na temat: kbc tfi
 • TFI: Fatalne wyniki funduszy inwestycyjnych

  Klienci TFI mają za sobą kolejny trudny miesiąc. We wrześniu prawie 80% funduszy inwestycyjnych z oferty krajowych instytucji poniosło straty.

 • TFI: Chiński smok namieszał w wynikach funduszy

  Sierpniowe załamanie na rynkach akcji wpłynęło negatywnie na wyniki funduszy inwestycyjnych. Jedynie 18% z nich zakończyło miniony miesiąc z zyskiem. Najniższe stopy zwrotu po raz kolejny wypracowały fundusze akcji tureckich (-11,0%). Dodatnie wyniki odnotowały fundusze o niższym poziomie ryzyka - dłużne oraz gotówkowe i pieniężne.

 • TFI: Eksperci obstawiają dobre czasy dla złotego

  W najbliższym czasie pojawi się presja na umocnienie złotego, a prawdopodobieństwo, że RPP podniesie lub obniży stopy procentowe jest niskie - ocenili uczestnicy organizowanej przez PAP Biznes debaty z udziałem przedstawicieli czołowych Towarzystw Funduszy Inwestycyjnych.

 • Surowce mogą drożeć w krótkim terminie?

  Ceny surowców w krótkim terminie mogą rosnąć, ale w perspektywie długoterminowej nie ma raczej przesłanek do wzrostów, choć problem podażowy będzie się stopniowo zmniejszać - uważają analitycy TFI.

 • Analitycy: To dobry moment na zabezpieczone i długoterminowe inwestycje w akcje międzynarodowych firm

  Największe banki centralne świata stymulują rynki wyjątkowo luźną polityką monetarną. Rośnie popyt, a inflacja pozostaje niska, co pozwala firmom zwiększyć sprzedaż i marże. Wyjątkowa sytuacja sprawia, że analitycy spodziewają się silnego wzrostu wartości międzynarodowych korporacji. To może być dobry moment na umiejętną inwestycję w tego typu aktywa.

 • Koniec hossy na globalnym rynku obligacji

  To już koniec hossy na światowym rynku obligacji. Do wzrostu rentowności przyczyniły się m.in. zwiększona podaż i spadające oczekiwania inflacyjne - uważają uczestnicy debaty PAP Biznes "Strategie rynkowe 2015".

 • Raport bieżący nr 22/2018 Podstawa Prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe Pekao Bank Hipoteczny S.A. ("Bank”)...

 • Wolno, szybko, coraz szybciej...

  W przygotowanych przez redakcję "Gazety Bankowej" prognozach dla rynków finansowych na rok 2017 optymistów nie brakuje. Wprawdzie rok nie zacznie się najlepiej, ale finał powinien być udany. A to najważniejsze.

 • Raport bieżący nr 9/2018 Podstawa Prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe Z Zarząd PROCAD SA informuje, iż w związku...