• Informacje na temat:

  ken center

Artykuły na temat: ken center
 • Działaj już teraz, by zapobiec ucieczce najlepszych pracowników

  Gratulacje dla dyrektorów, którym udało się przetrwać! Prezesi, którzy utrzymali swoje stanowiska pracy w ciągu najgorszej koniunktury od czasu Wielkiej Depresji, przetrwali iście burzliwy okres (przykro nam z powodu Ricka Wagonera, Boba Nardelliego, Kena Lewisa, Jerry'ego Yanga, Chucka Prince'a i ostatnio Fritza Hendersona oraz wielu innych osób, które zostały wylane lub musiały się same ewakuować.) Ciemne chmury zaczynają się oddalać i widać lepszą przyszłość przed wami i strategicznymi...

 • OHP mają zmienić nazwę, strukturę i rozszerzyć działalność

  ...uczestniczy międzynarodowy ekspert Ken Phillips, który działał w stowarzyszeniu 140 amerykańskich organizacji non-profit, działających w wielu krajach świata.   Komendant główny OHP Marek Surmacz...

 • Auta nowe i używane idą jak świeże bułeczki

  Według badania opinii przeprowadzonego wśród klientów AAA AUTO na temat czynników wpływających na decyzję zakupu, 78% osób odwiedzających AAA AUTO chce wykorzystać środki pochodzące z Programu 500+ na zakup samochodu. Większość osób (67%) planuje wykorzystać otrzymane pieniądze na spłatę miesięcznych rat kredytowych.

 • Brexit może okazać się korzystny dla niektórych rynków

  23 czerwca Wielka Brytania zagłosowała za wyjściem z UE, co zaskoczyło wielu inwestorów. Związana z referendum niepewność jutra odbiła się na wszystkich rynkach, a rynki wschodzące nie były wyjątkiem i indeks MSCI Emerging Markets (EM) Index zanotował spadek po tym głosowaniu. Większość rynków szybko jednak przeszła w fazę odbicia.

 • Komputronik SA (GPW: KOM) czołowy dystrybutor sprzętu komputerowego w Polsce oraz operator sklepu internetowego ze sprzętem komputerowym przygotował i wysłał w pierwszych dwóch tygodniach grudnia ponad 60 proc. więcej przesyłek w porównaniu z tym samym okresem ubiegłego roku. W tym okresie padł też rekord liczby przesyłek nadanych jednego dnia, który wyniósł blisko 4000 paczek oraz ponad 80 palet. Największa dzienna wysyłka w grudniu 2011 roku obejmowała mniej niż 3000 paczek.

 • Komputronik SA (GPW: KOM), czołowy dystrybutor sprzętu komputerowego w Polsce oraz operator sklepu internetowego ze sprzętem komputerowym, zakończył rozbudowę swojego magazynu w Poznaniu o kolejne 700 m kw. powierzchni magazynowej, dzięki której będzie możliwe zmagazynowanie dodatkowych 600 palet towaru.

 • Grupa Kapitałowa Komputronik (GPW: KOM), czołowy dystrybutor sprzętu komputerowego w Polsce oraz operator sklepu internetowego ze sprzętem komputerowym, wypracowała w roku obrotowym 2012/2013 (czyli w okresie 1.04.2012 - 31.03.2013) zgodne z oczekiwaniami wyniki finansowe.

 • Przed ostatnią sesją tego tygodnia wciąż nie wiadomo, jaki na naszym parkiecie będzie jego ostateczny bilans. Przez pierwsze cztery dni WIG stracił około 0,5 proc. Wczoraj za sprawą nieoczekiwanej decyzji o sprzedaży przez rząd kolejnej transzy akcji PZU rynek wyraźniej się osuwał niż w poprzednich dniach, ale ostatecznie udało się sporą część strat odrobić.

 • Grupa Kapitałowa Komputronik, czołowy dystrybutor sprzętu komputerowego w Polsce oraz operator największego i najpopularniejszego w Polsce sklepu internetowego ze sprzętem komputerowym www.komputronik.pl, wypracowała w styczniu 2012 roku (jest to dla spółki początek czwartego kwartału roku obrachunkowego 2011/2012, kończącego się 31 marca 2012 roku) przychody na poziomie 83,9 mln zł, w porównaniu z 63,8 mln zł wypracowanych w styczniu 2011 roku, co oznacza wzrost o 31,5 proc.