• Informacje na temat:

  kg policji

Artykuły na temat: kg policji
 • Polacy chcą służyć w niemieckiej policji

  Obcokrajowcy w niemieckiej policji to drażliwy temat. Berlińska CDU nazywa ich najemnikami. Okazuje się, że najliczniejszą grupą ubiegającą się o pracę w szeregach policji federalnej są Polacy.

 • Policja sprawdza, gdzie mogło trafić mięso z uboju chorych zwierząt

  Podlaska policja sprawdza, gdzie sprzedawane było mięso z ubojni w okolicach Bielska Podlaskiego, do której trafiało chore bydło. Dwóm mężczyznom prowadzących tę ubojnię postawiono zarzuty narażenia potencjalnych konsumentów na utratę zdrowia lub nawet życia.

 • Praca w policji od lat cieszy się ogromnym zainteresowaniem. W ubiegłym roku na jedno miejsce było 8 kandydatów. W tym roku będą...

 • Policja przesłucha świadka, a potem wystawi mu PIT

  Zwrot utraconego dochodu czy zarobku, jaki otrzymuje obywatel wezwany na policję, podlega opodatkowaniu - twierdzi Minister Finansów i zmienia wcześniejsza interpretację podatkową. W końcu - jak wynika z uzasadnienia - to zwrot dochodu czy zarobku, a te przecież są opodatkowane.

 • "Die Welt": Policja szuka w Polsce kandydatów do służby

  Szkoła Policji zabiega o kandydatów z Polski na giełdach zawodowych w rejonach przygranicznych. Informacja o rekrutacji umieszczona jest po polsku także na stronie internetowej uczelni. Zgodnie(...) w Niemczech - wyjaśnił. - Pensja też jest wyższa (niż w Polsce) - dodał. Nieliczni są przyjmowani do służby W pierwszym roku programu o miejsce w brandenburskiej policji ubiegało się 71 Polaków...

 • Funkcjonariusze mazowieckiej Krajowej Administracji Skarbowej i policji zatrzymali na bazarze w Wólce Kosowskiej blisko 45 tys. sztuk podróbek o wartości ok. 3,5 mln zł - poinformowano w środę w komunikacie Izby Administracji Skarbowej w Warszawie.

 • Londyńska policja zachęca Polaków

  Londyńska Metropolitan Police realizuje projekty obliczone na współpracę z imigrantami z Europy Wschodniej, w tym z Polakami. W pracę w policji można się zaangażować - na zasadzie wolontariatu - m.in(...) policji są Polacy, którzy pracują w swoich zawodach, ale w wolnym czasie biorą udział m.in. w patrolach.  "W dzielnicy jest ich 62. Chcę zwiększyć ich liczbę do co najmniej 100. Byłoby fantastycznie...

 • Policja ostrzega seniorów przed oszustami

  Gdańska policja apeluje do seniorów o ostrożność, gdy kontaktują się z nimi osoby podające się za przedstawicieli różnych organów ścigania i próbują namówić do oddania im pieniędzy. W poniedziałek policję powiadomiono o 9 takich próbach, w tym 2 skutecznych.

 • Policja choruje bez konsekwencji, a Kowalski ścigany przez ZUS

  ...zwolnieniach przebywało nawet ok. 40 proc. załogi stanu osobowego. Sytuacja była dramatyczna zwłaszcza przy okazji Wszystkich Świętych czy Święta Niepodległości. Co więcej, śladem policji poszły inne(...) Ubezpieczeń Społecznych nie ma uprawnień do kontroli Policji, w tym zwolnień lekarskich funkcjonariuszy - podkreślił rzecznik ZUS Wojciech Andrusiewicz. KGP poinformowała, że na zwolnieniach może...

 • Bułgaria: Szefowa MSW przeprasza za interwencję policji w komercyjnej TV

  Szefowa MSW Bułgarii Rumiana Byczwarowa przeprosiła w środę za interwencję policji w komercyjnej stacji TV7. Policjanci towarzyszyli pracownikom firmy windykacyjnej, którzy próbowali przystąpić do konfiskacji sprzętu technicznego i przerwać nadawanie programu.