• Informacje na temat:

  kiedy dywidenda pko bp sa za 2015

Artykuły na temat: kiedy dywidenda pko bp sa za 2015
 • Obniżamy naszą wycenę dla Cyfrowego Polsatu do 26,1 PLN za akcję i utrzymujemy rekomendację Kupuj.

 • DM PKO BP: W 2015 r. jest szansa na wzrost cen akcji

  Według Domu Maklerskiego PKO BP sprzedaż mieszkań przez głównych, notowanych na giełdzie, deweloperów wzrosła w br. o około 25 proc. W gorszej sytuacji znajdują się spółki specjalizujące się w budownictwie komercyjnym. Zdaniem Stanisława Ozgi z DM PKO BP obecne tendencje na rynku powinny się utrzymać także w przyszłym roku.

 • Analitycy DM PKO BP o sytuacji w górnictwie

  Analitycy DM PKO BP oczekują stabilizacji cen węgla energetycznego na świecie z lekką tendencją zwyżkową. W Polsce cena w 2015 r. pewnie lekko spadnie (obecna wyprzedaż zapasów i ich wysoki poziom), ale już w ciągu roku może nastąpić wzrost ze względu na ewentualną poprawę bilansu KW po sprzedaży kopalni, słaby PLN, ryzyko strajków i nieco wyższe ceny energii. Obecnie cena węgla w Polsce jest

 • W związku z tym podnosimy naszą rekomendację do Kupuj (z Trzymaj) oraz ustalamy cenę docelową akcji na 992 koron (wobec 1 070 koron w naszym ostatnim raporcie)

 • Miliardy i megawaty - jaki jest stan polskiej energetyki?

  Straty i odpisy, inwestycje i możliwe zaangażowanie sektora w restrukturyzację górnictwa, globalne i europejskie tendencje cenowe, niejasne założenia polityki właścicielskiej. Oblicze sektora energetycznego kształtuje zestaw trudno przewidywalnych czynników.

 • Raport bieżący nr 47/2014 Podstawa Prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe Zarząd Redan SA informuje, że w dniu...

 • Felieton: Niewygodne fakty z życia banków i bankowców

  Tytuł publikacji może nieco mylić - nie będzie to "bankowy pudelek". Prezentowane poniżej informacje to nie plotki, tylko żywe fakty z krajowego bankowego podwórka; aczkolwiek mało znane i nigdy nie poruszane w debatach na temat sektora finansowego. Wchodząc głębiej w sekrety tej branży pragnę wykazać, jak bardzo banki oderwały się od swojej, wytyczonej przez nasze państwo, roli. I jak niesłusznie wciąż traktujemy je jako "instytucje publicznego zaufania".

 • W bankach mogą się pojawić inwestorzy spekulacyjni

  Sprawa kredytów frankowych, niskie stopy procentowe i konsolidacja to kluczowe wyzwania, jakie stoją przed polskimi instytucjami finansowymi. Do tego dochodzą problemy, z którymi muszą się zmierzyć finansiści na całym świecie: zmiany demograficzne, wpływ nowoczesnych technologii i coraz ostrzejsze regulacje - oceniają uczestnicy dyskusji "DGP".

 • Po bardzo udanym ubiegłym tygodniu, kiedy to indeksy na GPW wzrosły pięć sesji z rzędu i znalazły się najwyżej od lutego, poniedziałkowa sesja również rozpoczęła się od skromnej próby kontynuowania zwyżkowej tendencji. Jednak brak wystarczających impulsów ze strony czołowych rynków europejskich czy też puste kalendarium publikacji istotnych danych makro spowodowało, że WIG oraz WIG20 szybko