• Informacje na temat:

  kiedy dywidenda synthos

Artykuły na temat: kiedy dywidenda synthos
 • Gdzie i kiedy wybrać się po dywidendę?

  Jak co roku o tej porze, inwestorzy zaczynają rozglądać się za spółkami, które będą dzielić się zyskiem. Okazją do dywidendowych deklaracji i kalkulacji jest sezon publikacji raportów finansowych. Choć nie wszystkie karty są odkryte, sporo już wiadomo. Czasem dobrze jest zagrać "w ciemno", bo pozytywne niespodzianki mogą być zyskowne, ale bywają też rozczarowania.

 • Analitycy DM PKO BP, w raporcie z 18 czerwca, obniżyli rekomendację dla Synthosu do "trzymaj" z "kupuj", a cenę docelową jednej akcji spółki do 4,78 zł z 5,67 zł Zdaniem analityków DM PKO BP oczekiwane odbicie na rynku kauczuków pozostaje on nadal w stagnacji, co nie pozwala na znaczącą poprawę wyników Synthosu w br. Ze względu jednak na stabilizację wyników kwartalnych, politykę dywidendy oraz

 • Nieznaczne wzrosty na wczorajszym zamknięciu sesji w USA przełożyły się na niezłe nastroje na dzisiejszym otwarciu rynków w Europie. W trakcie sesji wzrosty przybierały na sile szczególnie w drugiej połowie dnia, kiedy główny indeks amerykańskich blue-chipów przekroczył wartość 14 198 pkt. czyli rekord wszech czasów.

 • Analitycy AmerBrokers DM, w raporcie z 26 marca, obniżyli rekomendację dla akcji Synthosu do "neutralnie" z "kupuj". Podtrzymali cenę docelową na poziomie 6,09 zł za jedną akcję spółki. Niniejszy raport stanowi zmianę zalecenia inwestycyjnego z dnia 23 stycznia br., kiedy to przy kursie 4,97 zł dla Spółki została wydana rekomendacja Kupuj z ceną docelową 6,09 zł.

 • Indeks WIG20 rozpoczął dzień solidnym spadkiem o ponad 22 punkty. Jednak skalę spadku w przeważającej mierze zawdzięczamy akcjom PZU, które dziś były notowane bez prawa do dywidendy zaliczkowej za rok 2013 w wysokości 20 złotych. Przez pierwsze dwie godziny na rynku przewagę miała strona popytowa i powoli odrabialiśmy straty, jednak nie udało nam się powrócić do poziomu wczorajszego zamknięcia.

 • Troska o amerykański rynek pracy skłoniła członków Federalnego Komitetu Otwartego Rynku do dalszego konsekwentnego realizowania programu skupu obligacji.

 • Powoli inwestorzy przyzwyczajają się do niskich obrotów na warszawskim parkiecie. Wtorek był kolejnym dniem z wolumenem obrotów poniżej 700 mln zł. W pierwszej połowie dnia obserwowaliśmy próbę wybicia rynku powyżej 52 000 pkt na szerokim indeksie WIG.

 • Ostatnie dni na rynkach giełdowych stoją pod znakiem nerwowości wywołanej wydarzeniami politycznymi na Ukrainie. Po próbie uspokojenia indeksów warszawskiej giełdy po ubiegłotygodniowym tąpnięciu wczoraj wróciliśmy do dołków sprzed tygodnia - tym razem pod wpływem danych z gospodarki chińskiej.