• Informacje na temat:

  kiedy iphone 5s

Artykuły na temat: kiedy iphone 5s
 • 10 najbardziej dochodowych działalności prowadzonych w domu

  Kiedy specjalistka od sztuki Melissa Schmechel ukończyła w 2004 Smith College, zdecydowała, że zajmie się rozwojem dwóch małych sklepów w San Francisco. Ale miała też jeszcze lepsze pomysły.

 • Etat jest zły. I możecie mnie nazwać złamasem

  ...(a ich z sobą) umową o pracę. Dzisiaj, kiedy czasem trzeba dać się pokroić, by zostać zatrudnionym, to istny luksus. Teoretycznie. Ta forma, nie wiedzieć czemu, wciąż uchodzi w Polsce za szczyt marzeń. Za gwarancję zatrudnienia aż do emerytury, oparcia, stabilności, paczek na święta i perspektywy kredytowej. Jest dla korpoludu takim samym obiektem uwielbienia, jak iPhone, iPad i wczasy w Egipcie...

 • Zakupy w Czarny Piątek drogie jak nigdy

  Z powodu rekordowo słabego złotego nie opłaca się w Czarny Piątek robić zakupów w zagranicznych sklepach. Są one o około 5 proc. droższe niż rok temu, a wiele produktów kupowanych w zagranicznych sklepach internetowych jest droższych niż w Polsce.

 • We wtorek amerykańskie indeksy przedłużyły spadkową serię i pomimo ich symbolicznej ich skali, zakończyły dzień po czerwonej stronie rynku. Start sesji przyniósł niewielką przecenę, w kolejnych godzinach nastąpiło jej pogłębienie.

 • Warszawski indeks blue chipów miał dziś szansę wzbić się do najwyższych poziomów od trzech lat, a wzrosty na zagranicznych parkietach sprzyjały osiągnięciu tego celu. Niemniej dobre nastroje na polskim rynku przekreśliła polityka. Powrót niepewności może powstrzymać dotychczasową hossę na indeksie WIG20.

 • Dzieci ogromną siłą konsumencką. Dysponują budżetem o wartości 5 mld zł

  Około 5 mld zł wynosi budżet, którym dysponują dzieci w wieku 3-16 lat. Mają one także coraz większy udział w komercyjnych wyborach osób dorosłych. Najmłodsi konsumenci są bardzo świadomi marek - nie tylko zabawek, ale także ubrań, butów i urządzeń technologicznych. Na ich wybór w największym stopniu wpływają rówieśnicy i media społecznościowe.

 • Wtorkowa sesja na Wall Street przyniosła początkowo spadki, potem część indeksów wyszła na plus. Nastrojom nie pomogły lepsze od oczekiwań wyniki Apple, Pfizera i Mercka, gdyż do dalszych wzrostów potrzebna jest poprawa w otoczeniu makroekonomicznym. Prawie 20 proc. straciły akcje Twittera.

 • Mocna pozycja nr 1 na rynku w Polsce i ca.ym regionie CEE; podobnie jak w poprzednich okresach, tak.e w Q3 2017 przychody i zyski zdecydowanie wyższe niż innych firm z branży; Kontynuacja rozwoju opartego na bezpiecznych fundamentach: spadek wskaźnika dług netto do EBITDA do zaledwie 1,68, wysoki operacyjny cash flow 142,5 mln PLN, najniższe w branży koszty SG&A; Dynamiczny wzrost segmentow cloud, gaming, VAD i digital signage oraz rozwój komplementarnej oferty spoza IT: RTV/AGD, zabawki,...

 • Elektroniczna bańka pękła

  Według prognoz, sprzedaż komputerów w bieżącym roku spadnie o niemal 12 proc. w porównaniu z rokiem ubiegłym, a telefonów komórkowych nawet o 20 proc. Trudno się temu dziwić, gdy na wahania rynku wpływ ma coraz więcej czynników.

 • Duża utrata wagi przez Steve'a Jobs'a, szefa Apple, budzi pytania o stan jego zdrowia i niepokoi akcjonariuszy. Tym bardziej, że firma już raz ukrywała, że Jobs ma raka.