• Informacje na temat:

  klonowanie ludzi

Artykuły na temat: klonowanie ludzi
 • Zmarł futurolog Alvin Toffler

  W swym domu w Los Angeles zmarł w wieku 87 lat światowej sławy amerykański futurolog i pisarz Alvin Toffler, autor słynnego dzieła "Szok przyszłości" (Future Shock) - poinformowała założona przez niego instytucja konsultingowa Toffler Associates. Nie podano przyczyny zgonu. Rodzice Tofflera przyjechali do Nowego Jorku z Polski w latach 20. XX wieku.

 • - Komornik musi kierować się dobrem wymiaru sprawiedliwości oraz interesem publicznym, a nie tylko szukać zysku. To może być dla niektórych dojmujące - mówi dr Rafał Reiwer w rozmowie z "DGP".

 • UE: 5-letni zakaz dla tej żywności

  Komisja Europejska zaproponowała we wtorek w UE 5-letni zakaz klonowania zwierząt w celu produkcji żywności i zakaz wprowadzania na rynek żywności pochodzącej od takich zwierząt. Nie dotyczy to np. importowanego nasienia i zarodków pochodzących z klonowania.

 • Być obrzydliwie bogatym - jak to pokazać?

  Od kiedy designerskie torebki i superszybkie samochody przestały być wyróżnikiem najbardziej zamożnej klasy i zaczęły być dostępne, jeśli nie dla wszystkich, to dla milionów ludzi na całym świecie, najbogatsi maja problem z pokazaniem siły swoich portfeli.

 • Złodzieje kart są wszędzie

  Karta płatnicza to klucz do naszych pieniędzy, dlatego trzeba dokładnie dbać o jej bezpieczeństwo. A "kartowych" przestępców przybywa i coraz częściej słyszymy o kolejnych poszkodowanych ich działaniami. Oto kilka rad, jak skutecznie zabezpieczyć nasze pieniądze.

 • Parlament Europejski przyjął w czwartek ostatecznie unijny program badań i rozwoju na lata 2007-13 (tzw.siódmy program ramowy) z budżetem ponad 54 mld euro, potwierdzając, że z funduszy UE będą mogły być finansowane badania na ludzkich komórkach macierzystych.