• Informacje na temat:

  kobieca przedsiębiorczość

Artykuły na temat: kobieca przedsiębiorczość
 • Wyjątkowi goście wśród prelegentów Kongresu 590

  Imran Khan, były członek zarządu Snap Inc., który jest właścicielem aplikacji Snapchat oraz generał George Close dołączyli do grona tegorocznych prelegentów Kongresu 590. Pierwszy weźmie udział w debacie na temat budowy kultury innowacji oraz wspierania przedsiębiorczości. Drugi z gości opowie o wpływie przemysłu zbrojeniowego na rozwój gospodarki. Tegoroczna edycja wydarzenia oferuje szeroki wachlarz poruszanych tematów i zagadnień.

 • Lewiatan: Polki są przedsiębiorcze

  Według statystyk, Polki są najbardziej przedsiębiorczymi kobietami Europy. Wśród właścicieli firm stanowią 37 proc., a wśród kadry menedżerskiej - 35 proc. - informuje PKPP Lewiatan, powołując się na dane KE.

 • Resort gospodarki wspiera kobiety oferuje pożyczki na start firmy

  Od 20 do nawet 40 tys. zł pożyczki dla kobiet, które prowadzą własną działalność gospodarczą, proponuje Ministerstwo Gospodarki. Fundusze będą przyznawane pilotażowo na razie jedynie tam, gdzie bezrobocie kobiet jest najwyższe.

 • Jak pokonać mężczyznę, czyli kobieta w pracy...

  Kobieta na rynku pracy jest jak tytułowy malowany ptak w stadzie czarnych wron - mówią feministki. Mężczyźni kontratakują zarzucając im mniejsze ambicje i brak determinacji. Jak w rzeczywistości wygląda sytuacja kobiety w świecie przedsiębiorczości i czym góruje ona nad mężczyzną? - pytają autorzy z feromony.pl.

 • Przychodzi kobieta do banku...

  Kobiety preferują bezpieczne inwestycje, są mniej otwarte na nowości i bankowanie w sieci niż płeć brzydka. Mimo że mniej chętnie niż panowie korzystają z kredytów, bardziej lubią karty kredytowe. Banki wiele wiedzą o kobietach, ale ich ofertę skierowaną do pań można przyrównać co najwyżej do skromnego tulipana niż do bukietu róż.