• Informacje na temat:

  komercjalizacja

Artykuły na temat: komercjalizacja
 • Wysyp nowych miejsc pracy na południu Polski

  ​Docelowo blisko 5 tys. miejsc pracy ma powstać w czterech bliźniaczych biurowcach Silesia Business Park w Katowicach. W otwartym oficjalnie w czwartek drugim z budynków kompleksu ma pracować ok. 1,2 tys. osób.

 • Przedsiębiorstwo Państwowe Porty Lotnicze po restrukturyzacji może zaoszczędzić ok. 100 mln zł rocznie - uważa dyrektor PPL Michał Kaczmarzyk.

 • PwC zatrudni w Katowicach kolejnych 300 osób

  Działające od ośmiu lat w Katowicach i zatrudniające obecnie 1,4 tys. osób Centrum Usług Wspólnych międzynarodowej firmy doradczej PwC chce pozyskać do lipca 2018 r. kolejnych 300 pracowników. Firma wynajęła już dodatkowe powierzchnie w kompleksie Silesia Business Park.

 • Właściciel rewolucyjnej technologii służącej do wsparcia diagnostyki raka piersi, zakończył ofertę prywatną akcji sprzedając 505 734 walorów. BRASTER pozyskał z prywatnej emisji akcji, kierowanej do inwestorów instytucjonalnych i osób prywatnych, 7,6 mln zł brutto. Pozyskane środki zostaną przeznaczone na sfinalizowanie prac związanych z komercjalizacją urządzenia BRASTER.

 • ​PKP SA chce wprowadzić program dobrowolnych odejść

  Spółka PKP poinformowała, że chce wprowadzić program dobrowolnych odejść dla pracowników zespołów utrzymania nieruchomości. Ma to przynieść 13 milionów złotych oszczędności. Pracownicy otrzymają odprawy w wysokości od 18 do 24 miesięcznych pensji.

 • ARP uruchamia specjalną platformę do komercjalizacji innowacji

  Agencja Rozwoju Przemysłu uruchomiła Platformę Transferu Technologii. To unikatowe narzędzie do komercjalizacji innowacji - powiedziała w czwartek na inauguracji PTT prezes ARP Aleksandra Magaczewska. Na platformie jest już 500 rozwiązań technologicznych.

 • 2011: Koniec walki o etaty?

  ...pogrąża się w depresji, niż pomyśli o założeniu własnej firmy. Przedsiębiorczość, głupcze! - Na Zachodzie przedsiębiorczość akademicka czy komercjalizacja wiedzy to zjawiska, funkcjonujące już od...

 • Raport bieżący nr 3/2018 Podstawa Prawna: Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne. Zarząd Adiuvo Investments S.A. (Emitent, Spółka) informuje, iż w dniu...

 • Trwa batalia o przyszłość informatyków. Nowe regulacje podatkowe są nieuniknione?

  Rynek IT w Polsce przyciąga inwestycje i pracowników z zagranicy. Jednak inne kraje regionu też mają swoje atuty, np. rozbudowaną infrastrukturę informatyczną. Zdaniem ekspertów, do zachowania konkurencyjności konieczne są zmiany przepisów. Skorzystaliby na tym nie tylko pracodawcy, ale też zatrudnieni specjaliści. Tymczasem Ministerstwo Finansów poważnie zastanawia się nad wprowadzeniem nowej ulgi podatkowej. Pod koniec ubiegłego roku znowelizowano regulacje dotyczące stosowania 50-proc....

 • Raport bieżący nr 27/2017 Podstawa Prawna: Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne. Zarząd Voicetel Communications S.A. z siedzibą w Gdańsku (dalej...