• Informacje na temat:

  komfort bus

Artykuły na temat: komfort bus
 • Nowy przewoźnik rozbuduje siatkę połączeń międzynarodowych Polskiego Busa

  Niemiecki przewoźnik FlixBus, jeden z największych na europejskim rynku, przejmuje Polskiego Busa. Do połowy 2018 roku czerwone autobusy zostaną przemalowane na zielone barwy. Rozszerzy się też siatka połączeń, szczególnie po krajach europejskich. Dla pasażerów zmiany mają być odczuwalne w jak najmniejszym stopniu - dotychczasowe bilety zachowują ważność, a system rezerwacyjny Polskiego Busa

 • Transport: Woja przewoźników rozgorzała na dobre

  Przewoźnicy walczą o polski rynek przewozów z PKP Intercity. Firma Polski Bus ogłosiła, że od początku października rozbuduje siatkę połączeń. Zdaniem analityków skorzysta na tym pasażer.

 • PKP Intercity - pociągi zmienią nazwy

  Właśnie skończyło się głosowanie na nowe nazwy pociągów PKP Intercity. Przewoźnik szuka nowych nazw dla dziesięciu połączeń. Propozycje znalazły się na stronie internetowej firmy.

 • Berlin stawia na elektryczne autobusy polskiego Solarisa

  Bezemisyjna, cicha i niezwykle płynna - tak najkrócej można scharakteryzować jazdę jednym z czterech Solarisów Urbino 12 electric, które wkrótce wyjadą na berlińską linię nr 204. Na terenie zajezdni przy ulicy Indiry Gandhi, należącej do stołecznego przewoźnika Berliner Verkehrsbetriebe, partnerzy projektu zaprezentowali innowacyjne pojazdy elektryczne.

 • Grupa Jastrzębskiej Spółki Węglowej (JSW) ma ambicję stać się czołowym producentem wodoru na potrzeby bezemisyjnego transportu publicznego. Zasilany tym paliwem autobus, promujący wodorowe plany spółki, wozi uczestników Szczytu Klimatycznego COP24 w Katowicach.

 • Wehikuł dla Polski powiatowej

  Co łączy powstanie listopadowe, malarza Zdzisława Beksińskiego i Andrzeja Dudę? Zakłady Autosan w Sanoku!

 • Pendolino tańsze od samochodu

  Dość zróżnicowana oferta cenowa polskiej szybkiej kolei polega na tym, że jeśli pasażer kupi bilet odpowiednio szybko, to załapie się nawet na podróż za 49 zł. Ale takich biletów będzie niewiele - ok. 20. Po nich dostępna będzie pula biletów z upustem (od 30 do 10 proc.), a potem już w normalnej cenie. Ostatnie bilety w puli też będą nieco tańsze (10-20 proc.), ale polowanie na taką promocję to jednak ryzyko. Więcej na jej temat pisaliśmy tutaj.

 • Właściciel małej firmy przeznacza 2 dni w tygodniu na podróże służbowe

  Prawie dwie trzecie małych firm prowadzi działalność na obszarze większym niż jedno województwo, zmuszając ich właścicieli do częstych podróży służbowych - wynika z badania sondażowego przeprowadzonego przez Idea Bank.