• Informacje na temat:

  komsomolskaja prawda

Artykuły na temat: komsomolskaja prawda
 • Sposób na bezrobotnego: Chcesz bumelować, płać za tę przyjemność

  .... Ze względu na stres w pracy czułam się coraz gorzej i musiałam ciągle brać zwolnienie chorobowe. W końcu po naradzie z rodziną postanowiłam odejść - opowiada gazecie "Komsomolskaja Prawda". Teraz(...) nie zdoła zebrać pracowników, nikt w jej zakładzie nie dostanie premii - dodaje. Władze co prawda płacą za ten czyn społeczny, ale pieniądze trafiają na konta specjalnych funduszy społecznych. Do...

 • Wizyty w bani w obwodzie homelskim na Białorusi podrożały zimą około dwukrotnie, budząc oburzenie klientów. Dziennik "Komsomolskaja Prawda w Biełorussii" wyjaśnił przyczynę tego zjawiska - okazało się, że banie usunięto ze spisu usług dotowanych przez państwo.

 • Białoruś: Paliwa podrożały o 5 procent

  Paliwa na Białorusi podrożały o prawie 5 procent. To kolejna podwyżka cen w tym roku.

 • Rosyjskie ministerstwo energetyki rekomenduje firmom naftowym, by w budżetach przewidziały negatywny scenariusz zakładający cenę ropy w przedziale od 25 do 30 dolarów za baryłkę - powiedział w czwartek szef resortu Aleksandr Nowak.

 • Przygotowania do sprzedaży ważnego holdingu medialnego RBK

  Do rosyjskiego urzędu antymonopolowego wpłynął wniosek o zgodę na kupno holdingu medialnego RBK, należącego do miliardera Michaiła Prochorowa. Holding zapewne zmieni właściciela, co oznacza, w ocenie niezależnych mediów, koniec dawnej polityki redakcyjnej.

 • Rosjanie wykupują Londyn!

  Jak pisze rosyjski dziennik "Komsomolskaja Prawda", nasi sąsiedzi, którzy osiedli w Londynie, skupują w tym mieście najdroższe apartamenty i domy.

 • Polska - kraj taniej żywności i wysokich zarobków

  "Komsomolskaja Prawda w Biełorussii" analizuje ceny produktów spożywczych na Białorusi i w krajach sąsiednich, oceniając, że po mięso opłaca się Białorusinom jeździć do Polski, a po warzywa i herbatę - na Ukrainę.

 • U sąsiada drożeją mieszkania, ludzie wykupują ocet

  Na Białorusi przedsiębiorstwa budowlane podnoszą ceny metra kwadratowego mieszkań, powołując się na wzrost cen materiałów, a w sklepach ludzie wykupują drożejącą mąkę, a także sól, cukier i nawet ocet - pisze w piątek "Komsomolskaja Prawda w Biełorussii".

 • Białoruskie magazyny pękają w szwach

  Coraz więcej białoruskich towarów zalega w magazynach. Ich wartość wynosi już 3,7 mld dolarów. Powodem jest m.in. ich niewystarczająca konkurencyjność - pisze w środę dziennik "Komsomolskaja Prawda w Biełorussii".

 • Mińskie media różnie komentują zapowiedź premiera Rosji, że od przyszłego roku Białoruś będzie otrzymywała gaz z rabatem. Gazeta "Komsomolskaja Prawda w Białorusi" pisze, że z oceną, na ile wygodny okaże się prezent Rosji, należy zaczekać do czasu, gdy zostanie ogłoszona cena gazu dla Białorusi z uwzględnieniem owego rabatu.