• Informacje na temat:

  koncerny farmaceutyczne

Artykuły na temat: koncerny farmaceutyczne
 • Jakie są zarobki w firmach farmaceutycznych?

  Ile zarobi lekarz zatrudniony w firmie farmaceutycznej? Kogo będę rekrutować koncerny farmaceutyczne w najbliższym czasie? Hays Poland publikuje raport płacowy.

 • Koncerny farmaceutyczne: Ceny szczepionek drastycznie podrożały

  Ceny szczepionek chroniących przed coraz większa liczbą zakażeń drastycznie podrożały. W Polsce część nowoczesnych szczepionek jest zalecanych, ale nie są refundowane z budżetu.

 • Rekordowe zarobki polskich lekarzy!

  Miliard dolarów. Co najmniej tyle inwestują koncerny farmaceutyczne w Polsce, przeprowadzając badania kliniczne leków. W grę mogą wchodzić jednak sumy znacznie większe - przyznaje dr Wojciech Masełbas, przewodniczący Stowarzyszenia na rzecz Dobrej Praktyki Badań Klinicznych, w rozmowie z "Rzeczpospolitą".

 • Środowisko medyczne popiera zmiany w prawie farmaceutycznym

  Poselski projekt zmian w prawie farmaceutycznym, który zakłada uporządkowanie rynku oraz ograniczenie istniejących patologii, od dawna cieszy się poparciem ze strony samorządów: aptekarskiego, pielęgniarek i położnych oraz diagnostów laboratoryjnych.

 • Testowanie leków - zarobisz nawet 200 euro dziennie

  NFZ). Jako zleceniodawcy występują koncerny farmaceutyczne. Każde badanie musi być zatwierdzone przez agencję MHRA, która sprawdza, czy zostały odpowiednio przygotowane i nie zagrażają zdrowiu osób...

 • Branża farmaceutyczna i biotechnologiczna stoi przed wyzwaniami

  Starzejące się społeczeństwa, rosnące wydatki na opiekę zdrowotną, innowacje, sprzyjają wzrostowi przychodów firm farmaceutycznych, biotechnologicznych i technologii medycznej.

 • Polacy cenią sobie pracę w korporacjach

  ...stosuje się w nich wieloetapowy proces rekrutacji. Oprócz zwykłych rozmów kwalifikacyjnych, które dominują w polskich przedsiębiorstwach, koncerny zagraniczne stosują różnego rodzaju techniki(...) takim samym stanowisku, najlepiej w branży (najczęściej 3 do 5 lat) i znajomości języków obcych. Zagraniczne koncerny zazwyczaj wymagają znajomości dwóch języków obcych, jednego do kontaktów...

 • Lobbyści w służbie koncernów?

  Leki w Polsce cieszą się olbrzymią popularnością. Szczególnie chętnie sięgamy po te dostępne bez recepty. Nieoficjalnie mówi się, że za sukcesem firm farmaceutycznych stoją rzesze lobbystów. Czy w naszym kraju istnieje lobbing firm farmaceutycznych?

 • Branża farmaceutyczna przez lata rozdawała karty. Ale chorzy mają dość bycia zakładnikami polityki cenowej koncernów.

 • Ile lekarze dostają od koncernów farmaceutycznych? Po raz pierwszy ujawniono kwoty

  Za działanie na rzecz koncernów farmaceutycznych 30 tys. pracowników medycznych dostało w sumie ponad 107 mln zł. 78 proc. z nich nie zgodziło się na publiczne ujawnienie tej współpracy i korzyści, jakie osiągnęli.