• Informacje na temat:

  koncesja poszukiwawcza

Artykuły na temat: koncesja poszukiwawcza
 • Przyjmą cię z otwartymi rękami i bardzo dobrze zapłacą

  Choć jeszcze nie ruszyło wydobycie gazu łupkowego, już na nim zarabiamy. Przy poszukiwaniu tego surowca pracuje już ponad tysiąc osób, a ma być ich kilkakrotnie więcej - informuje "Metro".

 • Raport bieżący nr 43/2016 Podstawa Prawna: Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne. Zarząd spółki Grupa Azoty Zakłady Chemiczne "Police” S.A. (dalej:...

 • Chęć dobrowolnego odejścia z PGNiG zgłosiło około 1000 pracowników

  ...na posiadanych koncesjach, głównie w Pomorskiem i Lubelskiem. Ponadto PGNiG chce zintensyfikować poszukiwania węglowodorów ze złóż konwencjonalnych w kraju na ok. 80 koncesjach. PGNiG poinformował...

 • PGNiG Upstream Norway AS wykonało szczegółowe zdjęcie sejsmiczne 2D, które pozwoli wytypować miejsce wykonania odwiertu na prospekcie poszukiwawczym Shrek na koncesji PL838. Będzie to pierwszy otwór, jaki Grupa PGNiG zrealizuje jako operator na Norweskim Szelfie Kontynentalnym.

 • Raport bieżący nr 36/2019 Podstawa Prawna: Inne uregulowania Wobec wymogu art. 62 ust. 8 ustawy o ofercie publicznej [...], zważywszy, że akcje SERINUS...

 • Trzy nowe koncesje w Norwegii

  PGNiG Upstream Norway, norweska spółka z GK PGNiG, w ramach corocznej rundy licencyjnej APA 2018 (Awards in Predefined Areas) otrzymała od Ministerstwa Ropy Naftowej i Energii trzy nowe koncesje. Na dwóch z nich będzie pełnić rolę operatora.

 • PGNiG dostało pierwszą koncesję w Pakistanie

  Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo dostało pierwszą koncesję wydobywczą w Pakistanie. Została wydana na 25 lat, z możliwością przedłużenia.

 • Należąca do Polskiego Górnictwa Naftowego i Gazownictwa SA spółka PGNiG Upstream International (PGNiG UI) otrzymała udziały w dwóch koncesjach poszukiwawczo-wydobywczych na Norweskim Szelfie Kontynentalnym. W jednej z nich objęła 40 proc. udziałów, stając się jej operatorem. Obie koncesje zlokalizowane są na Morzu Norweskim niedaleko złoża Skarv.

 • PGNiG Upstream International (PGNiG UI), spółka należąca do Polskiego Górnictwa Naftowego i Gazownictwa SA, otrzymała 40% udziałów jako operator w koncesji PL 799, zlokalizowanej na Morzu Norweskim. Partnerami PGNiG UI na nowej koncesji zostały firmy Statoil Petroleum AS, VNG Norge AS oraz Explora Petroleum AS, które otrzymały po 20% udziałów każda.

 • PGNiG Upstream International (PGNiG UI), spółka należąca do Polskiego Górnictwa Naftowego i Gazownictwa SA, otrzymała w ramach rundy koncesyjnej APA 2015, udziały w 4 koncesjach poszukiwawczo-wydobywczych, w tym w jednej jako operator. Dwie z pozyskanych koncesji (PL838 i PL839) zlokalizowanych jest na Morzu Norweskim, pozostałe na Morzu Północnym (PL813) oraz na Morzu Barentsa (PL850).