• Informacje na temat:

  konkurs na prezesa zarządu

Artykuły na temat: konkurs na prezesa zarządu
 • Porozumienie w PKN Orlen ws. płac i nagród dla pracowników w 2019 r.

  Przedstawiciele zarządu i związków zawodowych PKN Orlen osiągnęli porozumienie w sprawie wzrostu wynagrodzeń oraz wypłaty nagród dla pracowników spółki w 2019 r. Nie dotyczą one kadry zarządzającej - poinformował w środę płocki koncern.

 • W KGHM ruszyły konkursy na prezesa i wiceprezesa ds. aktywów zagranicznych. Nowych szefów spółki poznamy na początku przyszłego miesiąca.

 • Great Place to Work® wyłonił 21 Najlepszych Miejsc Pracy w Polsce

  ...26 marca, podczas gali w siedzibie Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie, Instytut Great Place to Work® ogłosił listę laureatów konkursu Najlepsze Miejsca Pracy Polska 2015. W porównaniu z rokiem poprzednim wśród tegorocznych laureatów przybyło firm małych, ocenianych w kategorii "poniżej 50 zatrudnionych" oraz firm dużych, zatrudniających powyżej 500 pracowników. Nadal bardzo mocno trzyma...

 • Czabański: Nie było zastrzeżeń, że jakaś oferta w konkursie na prezesa TVP wpłynęła po czasie

  - Nie zbieraliśmy ofert w konkursie na prezesa TVP; otrzymaliśmy je od Kancelarii Sejmu - powiedział w poniedziałek w Toruniu przewodniczący Rady Mediów Narodowych Krzysztof Czabański. Dodał, że nie było wtedy żadnych zastrzeżeń, że jakaś oferta wpłynęła po terminie.

 • ​Pracownicy dostaną wypłaty zgodnie z planem

  ...dotychczasowemu składowi domknąć tej sprawy łączenia kopalń czy pewnej racjonalności z punktu widzenia wielkości zatrudnienia w administracji, ale konkurs trwa i jestem przekonany, że 24 kwietnia zakończy się wyłonieniem nowego zarządu Kompanii Węglowej - powiedział Piechociński.  W ubiegłym roku KW straciła na sprzedaży węgla ponad miliard zł. Dzięki wdrożeniu programu restrukturyzacji spółka chce...

 • Rada nadzorcza ogłosiła konkurs na stanowisko prezesa KW

  Rada nadzorcza Kompanii Węglowej, która przed kilkoma dniami odwołała dotychczasowego prezesa Mirosława Tarasa, w środę ogłosiła konkurs na jego następcę.

 • Tak rozrasta się TVP. Za prezesury Jacka Kurskiego przybyło kilkunastu dyrektorów

  .... Kurski po przyjściu do telewizji powierzył mu m.in. zadanie tworzenia Agencji Kreacji Filmów i Seriali, ale później poświęcił go, by zwiększyć swoje szanse w konkursie na prezesa TVP prowadzonym przez(...) wniosek zarządu TVP o powołanie go na stanowisko szefa oddziału telewizji w woj. zachodniopomorskim. Decyzja najprawdopodobniej będzie pozytywna: Lichota pełni już obowiązki dyrektora TVP 3 Szczecin od...

 • Konkurs na stanowisko prezesa Jastrzębskiej Spółki Węglowej (JSW) ogłosiła w środę jej rada nadzorcza. Poprzedni prezes Jarosław Zagórowski, kierujący spółką przez blisko 8 lat, 16 lutego złożył rezygnację, co zakończyło burzliwy, 17-dniowy strajk w firmie.

 • Płacowa rewolucja w ​Poczcie Polskiej

  Związkiem i tymi, którzy zechcą nas wspierać, praca nad przywróceniem wynagrodzeń pracowników Poczty Polskiej do należnego im poziomu.  Zdaniem prezesa Zarządu Poczty Polskiej Jerzego Jóźkowiaka(...) nadzieję, że fakt podpisania układu zbiorowego i Regulaminu premiowania zdecydowanie zwiększy szanse Poczty Polskiej na zwycięstwo w konkursie na operatora wyznaczonego. Ufam, że zapewnienia Pracodawcy...

 • Telewizja Polska: Do końca roku konkurs na członków zarządu spółki

  Rada Nadzorcza Telewizji Polskiej zdecydowała, że do końca roku przeprowadzony zostanie nowy konkurs, w którym mają być wyłonieni dwaj członkowie zarządu spółki.