• Informacje na temat:

  konsjerż

Artykuły na temat: konsjerż
 • Zawód – osobisty asystent dla wymagających

  Swoim uśmiechem Donato Bottiglieri ujmuje każdego. Taki uśmiech w hermetycznym hotelowym światku czyni z konsjerża prawdziwego celebrytę. To uśmiech ciepły, a jednocześnie figlarny – wystarczy, że go ujrzysz, a już wiesz, że czeka cię wspaniały wieczór.

 • Niemcy: Chińczycy opanowują rynek nieruchomości

  Ceny i tak już drogich mieszkań w niemieckich metropoliach szybują w górę. Podbijają je zagraniczni inwestorzy, w tym rosnąca rzesza zamożnych Chińczyków.

 • Informatycy niemal jak członkowie zarządów - satysfakcja zawodowa i przyczyny odejść pracowników IT

  W pracy wprowadza się różne udogodnienia, jak pokoje zabaw i wypoczynku, gabinety masażu czy tematyczne stołówki. Firmy z branży starają się także ułatwić swoim pracownikom życie prywatne poprzez oferowanie dość nietypowych świadczeń, jak firmowe przedszkola czy usługi konsjerża. Działania te dużo kosztują, ale czy rzeczywiście wpływają na zadowolenie informatyków? Najczęściej tak - i to znacznie...

 • Złota 44: Wieżowiec, który rozsławia Polskę

  Globalne media piszą o niej w kontekście symbolu nowej Warszawy, dzięki dekonstruktywistycznej formie projektu słynnego Daniela Libeskinda zajmuje czołowe miejsca na architektonicznej mapie świata,a międzynarodowi analitycy rekomendują ją jako zyskowną lokatę kapitału. Interia sprawdza kulisy sukcesu Złotej 44 - jednego z najbardziej luksusowych i przyjaznych rezydentom apartamentowców zlokalizowanych w sercu Warszawy, do którego już w przyszłym roku wprowadzą się pierwsi mieszkańcy.

 • Przetrwanie długookresowego bezrobocia

  ...firmie, to szybko zdała sobie sprawę, że w trakcie "przymusowych wakacji" odkryła swoje prawdziwe powołanie. Otworzyła firmę świadczącą całą gamę usług typu konsjerż. Sześć lat później firma McRill...

 • Miłość do dzieci nie zna ceny. Są i tacy rodzice, którzy mogą sobie pozwolić na luksus dla najmłodszych w pełnym tego słowa znaczeniu, nie martwiąc się o wysokość rachunku za kupowane im rzeczy i usługi. Ich grono u nas systematycznie rośnie.

 • Płacisz tysiąc i konsjerż robi wszystko

  Usługi concierge dopiero raczkują na polskim rynku, ale zapotrzebowanie na nie będzie rosło. Zarówno wśród klientów indywidualnych, jak i korporacyjnych. Zakres usług, jaki oferują firmy z branży, jest bardzo szeroki: od pomocy w życiu codziennym aż po niezwykłe życzenia, związane z organizacją czasu, podróży, rozrywką.

 • Banki: Uważaj na swoje karty!

  Klienci PKO BP alarmują: karty kredytowe wielu z nich zostały zablokowane. Jak dowiedział się portal INTERIA.PL, bank chroni w ten sposób konta kart kredytowych zagrożone z powodu wycieku danych. Wyciek prawdopodobnie miał miejsce w Hiszpanii.

 • Prestiż za dwie średnie krajowe

  Wystarczy 5 tys. zł miesięcznych dochodów, żeby mieć dostęp do prestiżowych rachunków bankowych.

 • Jak zarobić na karcie kredytowej?

  Plastikowe pieniądze używane z głową mogą zamiast kosztów przynosić zyski. Wystarczy rozsądnie korzystać z okresu bezodsetkowego.