• Informacje na temat:

  konto bzwbk

Artykuły na temat: konto bzwbk
 • Ile zarobił Mateusz Morawiecki w BZ WBK

  ...o wartości 110 000 zł (zabudowa kuchenna i meble). Były prezes BZWBK posiada 13 711 akcji BZWBK, z których otrzymał w zeszłym roku dywidendę 38 432 zł brutto, 3 857 praw do akcji BZWBK i uprawnienia do(...) jest on zadłużony w Banku Zachodnim WBK na kwotę 683 000 zł (z tytułu kredytu mieszkaniowego, hipotecznego). Zarobki Mateusza Morawieckiego w latach 2004-2014 w BZWBK Podane kwoty mogą się wydawać...

 • Polak i jego finanse cz. 4.: Konto walutowe - oszczędność czy dodatkowe wydatki?

  Wiele banków w Polsce ma w swojej ofercie konta walutowe. W teorii jest to jeden z najprostszych sposobów, by nie ponosić kosztów przewalutowania przy płatnościach kartą.

 • ...; www.profuturis.eu. Tam też warto poczytać o grupach, które już dogadują się z bankami. Tysiąc dłużników BZWBK zbliża się do kompromisu, bank z pewnością przewalutuje im kredyty po wynegocjowanej stawce...

 • Jak powiększyć swoją przyszłą emeryturę?

  Jak powiększyć swoją przyszłą emeryturę? Systematycznie oszczędzając. Do końca roku można wpłacić pieniądze na indywidualne konto emerytalne w przeciwnym razie ten limit przepadnie.

 • W tych bankach klienci najczęściej zgłaszają problemy

  Około 28 proc. klientów deklaruje, że w ciągu ostatnich sześciu miesięcy zgłaszało w swoim banku jakiś problem - wynika z badania ARC Rynek i Opinia. Które banki wiodą prym w rankingu?

 • Dopadł cię brak pieniędzy na najbliższy, najgorętszy okres w roku? Nie martw się - BZ WBK ma ofertę naprawdę spokojnego kredytu. Możesz go dostać nawet w 60 sekund!

 • Przychody giełdowego integratora technologicznego wyniosły w 4. kwartale 2015 roku 256,6 mln zł, czyli były o ok. 46 proc. wyższe niż w tym samym okresie przed rokiem. Narastająco w ciągu 12 miesięcy spółka wypracowała rekordową sprzedaż na poziomie 780 mln zł. W tym wypadku wzrost wyniósł 34 proc. r/r. Jednocześnie firma wygenerowała ponad 50 mln zł gotówki w całym roku. Grupa Qumak w 2015 r. roku wypracowała 47 mln zł marży brutto na sprzedaży, niemal 10 mln zł EBIT oraz 8,2 mln zł zysku...

 • Bank Zachodni WBK ogłosił strategię rozwoju swojego biznesu w segmencie małych i średnich przedsiębiorstw. Celem jest zdobycie do końca 2018 roku 20-procentowego udziału w rynku, nawiązanie relacji ze 100 tys. nowych klientów i wypracowanie pozycji banku pierwszego wyboru dla MŚP.

 • Możliwość bezpłatnego wypróbowania konta osobistego i roczne zwolnienie z opłat za prowadzenie konta dla osób, które zaciągną kredyt konsolidacyjny - to nowości, jakie od 16 stycznia 2004 r. wprowadza do swojej oferty Bank Zachodni WBK.

 • Bez czeków w BZWBK

  Od 2004 roku Bank Zachodni WBK zaprzestanie wydawania czeków do kont osobistych.