• Informacje na temat:

  konto credit agricole opinie

Artykuły na temat: konto credit agricole opinie
 • Najbogatsi zaczną odprowadzać składki do ZUS? Budżet mniej dopłacałby do emerytur

  342 tys. osób zatrudnionych na etatach zarabiało w ubiegłym roku przynajmniej 10 tys. zł miesięcznie. Ich liczba stale rośnie, pensje również. Likwidacja zasady, że nie odprowadza się składek od wysokich zarobków, sprawiłaby, że budżet mniej dopłacałby do emerytur.

 • Ranking banków 2016: Gdzie można liczyć na najlepszą obsługę?

  Wyniki tegorocznego badania jakości obsługi w bankach mogą zaskakiwać. Choć Bank Millennium utrzymał pozycję lidera, drugie i trzecie miejsce przypadło kolejno Getin Bankowi oraz mBankowi, którzy zdetronizowali ubiegłorocznych finalistów, tj. ING Bank Śląski i Deutsche Bank. O tym, że obsługa klienta nadal w wielu miejscach kuleje, świadczy jednak ogólny wynik dla wszystkich przebadanych placówek, który wyniósł 74,7 proc. - zaledwie jeden punkt procentowy więcej niż w ubiegłym roku.

 • RPP: Stopy procentowe bez zmian

  Zgodnie z oczekiwaniami rynku Rada Polityki Pieniężnej nie zdecydowała się na zmianę stopy procentowej.

 • Bankructwo Grecji: Ateny rzutem na taśmę odkrywają karty

  Wierzyciele Grecji w ostatniej chwili otrzymali propozycję oszczędności, na jakie jest w stanie zgodzić się lewicowo-narodowy rząd w Atenach. Jutro spotkają się ministrowie finansów strefy euro. A w niedzielę szczyt z udziałem przywódców krajów ze wspólną walutą i decyzja, czy jest możliwe rozpoczęcie negocjacji z Grecją o kolejnym pakiecie pomocowym. Pytanie, co z redukcją greckiego długu.

 • Hipoteki: Łatwiej o kredyt przy niewysokich dochodach

  Spadają wymagania zarobków koniecznych do otrzymania kredytu. Banki pożyczą 270 tys. zł na 30 lat już przy średnich wpływach na konto 3823 zł, wobec 3949 zł kwartał temu. Banki chcą w ten sposób osłodzić klientom kolejne podwyżki marż i nieco odpuszczają rezerwę na wzrost stóp procentowych.

 • Na wysoko oprocentowane lokaty trzeba zasłużyć

  Już nie wystarczy samo założenie konta czy wpłata nowych środków, żeby liczyć na wyższe oprocentowanie depozytów. Banki stawiają poprzeczkę coraz wyżej.

 • W trzech bankach do zarobienia kilkaset złotych

  Dobre Konto Banku Millennium, dzięki zwrotom za płatności kartą wciąż pozostaje najlepszym ROR-em w rankingu Open Finance. Mimo że od sierpnia nie zmienił się lider naszego zestawienia, to w ofertach kont sporo się dzieje, niestety przeważają zmiany na niekorzyść. Ewentualne promocje kierowane są przede wszystkim do nowych klientów.

 • Odsetki na kontach oszczędnościowych wyższe niż na lokatach

  Oferta rachunków oszczędnościowych, przy ich aktualnym oprocentowaniu, wygląda w wielu bankach na znacznie ciekawszą niż propozycja depozytów terminowych. Niebawem jednak to się zmieni, znikną promocje, a oprocentowanie kont lokacyjnych spadnie.

 • Rośnie nasze zadłużenie w kontach

  Co trzeci bank odczuł wzrost zainteresowania kredytami odnawialnymi. Co prawda jest to zjawisko typowe dla okresu lipiec-wrzesień, lecz w tym roku trzeci kwartał prawdopodobnie był rekordowy.

 • Wygodne autooszczędzanie, ale z niskim oprocentowaniem

  Banki wynajdują coraz więcej sposobów na zautomatyzowanie oszczędzania przez swoich klientów. Opłaci się to obu stronom, instytucje finansowe pozyskują kolejne depozyty i lojalnych klientów, ci drudzy zaś systematycznie powiększają saldo swoich oszczędności.