• Informacje na temat:

  konto dbnet

Artykuły na temat: konto dbnet
 • Bankomaty: gdzie najtaniej i najdrożej

  ...), eurobank (konto Online), BNP Paribas Bank Polska (Konto z pakietem L), Deutsche Bank PBC (dbNET), Bank BGŻ (Konto nr 1), Credit Agricole (Konto PROSTOoszczędzające PLUS). Gdzie za wypłatę z „obcego(...) skorzystamy. Konta, w których wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce są bezpłatne, i to bez żadnych limitów wypłat oraz dodatkowych warunków, oferuje 11 banków: Alior Sync (Konto Osobiste), Alior...

 • Firmowe konto za zero to na rynku rzadkość

  Obecnie na rynku konto bez żadnych opłat oferują tylko dwa banki, Idea Bank i Deutsche Bank Polska. Pozostałe każą sobie płacić za rachunek albo przynajmniej pobierają opłaty za dostęp do gotówki.

 • Włączenie części Deutsche Bank Polska do Santander Bank Polska (dawny BZ WBK) jest zaplanowane na 9 listopada. Rachunki zostaną przeniesione automatycznie z warunkami cenowymi obowiązującymi w DB. Numery kont pozostaną bez zmian.

 • Jak pomnażać firmowe oszczędności?

  Posiadasz nadwyżki na koncie firmowym? Warto więc zastanowić się nad planem oszczędnościowym, by móc cieszyć się z zysków. Banki oferują szeroką gamę produktów, dzięki którym przedsiębiorcy mają możliwość pomnożenia swoich oszczędności. Eksperci TotalMoney.pl przyjrzeli się im bliżej.

 • Wypłaty z bankomatów są coraz droższe

  mBank poinformował właśnie, że od lutego przyszłego roku wprowadzi opłaty za korzystanie z bezpłatnych dotychczas sieci bankomatów. To już kolejna instytucja, która podwyższa prowizje za tego typu usługi. Podpowiadamy co zrobić, aby uniknąć prowizji i kolejek przy bankomatach w czasie przedświątecznej gorączki zakupów.

 • Konto dla aktywnego klienta

  Posiadanie konta osobistego w dzisiejszych czasach znacząco ułatwia nam życie. Wybierać można spośród wielu różnych propozycji banków. Jakie konto powinna wybrać osoba aktywnie korzystająca ze swojego rachunku? Na to pytanie spróbujemy odpowiedzieć w niniejszym artykule.

 • Dobre konto oszczędnościowe - tylko dla łowców okazji

  W ciągu ostatnich dwóch miesięcy oprocentowanie najlepszych kont oszczędnościowych spadło z 4,2 do 3,5 proc. Jak wskazuje Expander, dla prawdziwych łowców okazji banki wciąż mają jednak oferty promocyjne z oprocentowaniem zbliżonym do 4 proc. By je otrzymać, należy jednak spełnić kilka warunków.

 • Za konto internetowe niestety trzeba płacić

  Konta internetowe często są reklamowane jako bezpłatne. W praktyce nie jest jednak tak różowo. Nawet jeśli bezpłatne jest prowadzenie konta lub przelewy, to zapłacić trzeba za kartę lub wypłaty z obcych bankomatów. Z analizy Expandera - Niezależnego Doradcy Finansowego wynika, że tylko w Euro Banku uzyskane odsetki z nawiązką pokrywają ponoszone opłaty.

 • Odsetki na kontach oszczędnościowych wyższe niż na lokatach

  Oferta rachunków oszczędnościowych, przy ich aktualnym oprocentowaniu, wygląda w wielu bankach na znacznie ciekawszą niż propozycja depozytów terminowych. Niebawem jednak to się zmieni, znikną promocje, a oprocentowanie kont lokacyjnych spadnie.

 • Bank płaci klientom za korzystanie z konta - czy to możliwe?

  Teoretycznie większość kont internetowych jest prowadzona bezpłatnie. Jeśli jednak uwzględnimy opłaty za kartę, przelewy, wypłaty z bankomatu, to okazuje się, że tak całkiem bezpłatne nie jest.