• Informacje na temat:

  konto firmowe

Artykuły na temat: konto firmowe
 • Co zagraża firmowym urządzeniom mobilnym?

  ...i loginy do konta Google. Usterka dotyczyła systemów Android 2.3.3 Gingerbread i wszystkich starszych. Powodowała ona, że przez 14 dni konto użytkownika było dostępne dla każdego, kto przechwycił token logowania. Po podaniu przez użytkownika loginu do konta Google, Facebooka, firmowej poczty czy innego (na przykład konta bankowego), telefon otrzymywał token, który miał ważność 14 dni. Następnie...

 • Firmowe konto za zero to na rynku rzadkość

  Obecnie na rynku konto bez żadnych opłat oferują tylko dwa banki, Idea Bank i Deutsche Bank Polska. Pozostałe każą sobie płacić za rachunek albo przynajmniej pobierają opłaty za dostęp do gotówki.

 • Gdy firmowe konto zostaje zajęte przez komornika, pilną sprawą jest odblokowanie części środków na wypłatę wynagrodzenia pracownikom. Inicjatywa w tym zakresie należy do pracodawcy, którego konto zostało zajęte.

 • Jak pomnażać firmowe oszczędności?

  Posiadasz nadwyżki na koncie firmowym? Warto więc zastanowić się nad planem oszczędnościowym, by móc cieszyć się z zysków. Banki oferują szeroką gamę produktów, dzięki którym przedsiębiorcy mają możliwość pomnożenia swoich oszczędności. Eksperci TotalMoney.pl przyjrzeli się im bliżej.

 • Rewolucja: Konta z czasem pracy

  Wielkie zmiany w kodeksie pracy. Zatrudniony odłoży przepracowany czas na własnym firmowym rachunku. Jeśli będzie miał nadgodziny, otrzyma za nie wyższy dodatek

 • Z kont jednego z największych banków w Polsce skradziono kilkanaście milionów złotych.

 • ...« Będzie Pani przedsiębiorcą, a nie ma żadnego przepisu prawa, który nakładałby na Panią obowiązek stosowania pieczęci. Z drugiej strony jednak pieczątki na dokumentach firmy są wymagane m.in. przez urzędy skarbowe (np. na niektórych deklaracjach podatkowych) i banki (np. gdyby zakładała Pani firmowe konto). Oczywiście, można się spierać, żądając, by podały one podstawę prawną, ale wyrobienie...

 • Korzystanie ze split paymentu zmusi małe przedsiębiorstwa do założenia kont firmowych

  Od 1 lipca firmy rozliczające VAT będą mogły korzystać z mechanizmu podzielonej płatności (split payment). To nowe narzędzie, które z jednej strony ma pomóc przedsiębiorcom w rozliczaniu VAT, a z drugiej - chronić Skarb Państwa przed oszustwami podatkowymi.

 • Opanowanie domowych, a także firmowych obowiązkowych wydatków to bardzo ważna sprawa. Sprawdź, jak możesz tego łatwo dokonać, a także co zrobić, gdy już pojawiły się nieuregulowane opłaty.

 • Jeden login do konta w banku i deklaracji podatkowych

  Firmowe konto bankowe połączone z wyszukiwarką nieopłaconych faktur i wygenerowanych deklaracji podatkowych? Wiele banków ma ciekawe propozycje dla przedsiębiorców i księgowych. Teraz tylko dwa banki posiadają w pełni zintegrowane konto z usługami księgowymi online.