• Informacje na temat:

  konto internetowe millenium

Artykuły na temat: konto internetowe millenium
 • Zanim założymy konto osobiste, zastanówmy się, na jakich usługach nam najbardziej zależy. Czy będziemy dokonywać płatności w oddziale banku, czy przez internet lub telefon? Czy dużo przelewów będziemy robić w miesiącu? Czy planujemy ustanowić zlecenia stałe lub polecenia zapłaty? Jak często będziemy płacić kartą?

 • Konto on-line, które obsługuje się samodzielnie, korzystając z internetu, można dziś założyć w każdym banku. Kto zacznie z niego korzystać, już nie wróci do tradycyjnego. Zrobienie przelewu zajmuje nawet mniej niż minutę! Konto on-line ułatwia życie Ponieważ samodzielnie obsługujesz swoje konto, prowadzenie rachunku i dokonywanie przelewów w większości banków jest bezpłatne...

 • ZBP o awarii w bankowości: problem z dostępem do e-kont

  Problem z logowaniem do kont internetowych w kilku bankach już został rozwiązany, albo za chwilę będzie rozwiązany - powiedział w poniedziałek rzecznik prasowy Związku Banków Polskich (ZBP) Przemysław Barbrich. Chodzi m.in. o ING Bank Śląski, Alior Bank, Pekao i Millennium.

 • Rekordowe półrocze BLIKA: prawie 13 milionów transakcji

  Dynamicznie rozwija się system płatności mobilnych BLIK. Tylko w ciągu pierwszych sześciu miesięcy 2017 roku Polacy zrealizowali z jego pomocą 13 milionów transakcji.

 • Płacisz kartą za granicą? Lepiej uważaj!

  Jeśli wybierasz się na urlop za granicę i będziesz korzystał tam z karty bankowej, to lepiej wcześniej sprawdź jakie prowizje stosuje bank za przeliczanie transakcji na złote. Te sięgają nawet 6 proc! Ale równie ważne jest to, że da się ich uniknąć lub przynajmniej ograniczyć, bez konieczności zabierania gotówki na cały wyjazd.

 • Polskie banki w cyfrowej czołówce na świecie

  Polska znajduje się wśród krajów, które można określić mianem cyfrowych liderów bankowości. Jak wynika z kolejnej edycji badania przeprowadzonego przez firmę doradczą Deloitte, największy wpływ na to, czy dany kraj jest na czele cyfrowego wyścigu ma presja ze strony klientów oraz konkurentów rynkowych.

 • Płatności mobile dokonywane za pomocą aplikacji na telefonie są coraz popularniejsze. W efekcie nie są już tylko domeną banków. Oferują je również tzw. fintechy - czyli firmy świadczące wybrane usługi finansowe - a także takie koncerny jak Samsung, Google czy Apple.

 • Do końca lutego płatnicy przesłali ponad 21 mln e-PIT-ów

  Od początku roku do końca lutego płatnicy wysłali za pomocą systemu e-Deklaracje ponad 21 mln deklaracji PIT - poinformowało w czwartek PAP Ministerstwo Finansów. Zdecydowana większość dotyczyła dochodów pracowników oraz pobranych zaliczek na podatek. W największych galeriach handlowych w całym kraju będzie można w weekend rozliczyć się z podatku dochodowego od osób fizycznych.

 • Rewolucja! Przelewy bankowe odchodzą do lamusa

  Dostęp do konta przez telefon, zapłata rachunku sprowadzona do zrobienia mu zdjęcia, przelew oparty wyłącznie na znajomości adresu mailowego odbiorcy - banki prześcigają się w tym, aby zwolennicy nowinek technicznych chcieli u nich otworzyć konto.

 • Lojalny klient dostanie więcej

  Instytucje finansowe kuszą nowymi lokatami i kontami osobistymi. Wprowadzają do oferty produkty antybelkowe (omijające tzw. podatek Belki - red.), nowe rodzaje rachunków oraz lokaty z rosnącym oprocentowaniem. Na największe zyski mogą oczywiście liczyć najbardziej aktywni klienci. Regularne zasilanie konta jest nagradzane wyższym oprocentowaniem, a otworzenie rachunku umożliwia skorzystanie z dodatkowego pakietu usług. Być może jedna z poniższych ofert będzie idealną okazją dla naszych...