• Informacje na temat:

  konto osobiste millenium

Artykuły na temat: konto osobiste millenium
 • Zanim założymy konto osobiste, zastanówmy się, na jakich usługach nam najbardziej zależy. Czy będziemy dokonywać płatności w oddziale banku, czy przez internet lub telefon? Czy dużo przelewów będziemy robić w miesiącu? Czy planujemy ustanowić zlecenia stałe lub polecenia zapłaty? Jak często będziemy płacić kartą?

 • .... Warto rozmienić pieniądze np. po 10 zł, aby wychowawca nie miał kłopotów z wypłatami i napiszmy na kopercie dzienny limit. 3. Od 13. roku życia dziecko może stać się posiadaczem konta osobistego(...) karty. Zaproponujmy, aby dziecko wpisało go zawczasu np. do komórki. 4. Banki zachęcają, aby zaopatrywać nastolatków w tzw. karty przedpłacone. Wydają je m.in. Bank Millenium, Bank Pekao, Bank...

 • Czego spodziewać się po pokoleniu Y?

  Igreki na rynku pracy Współcześnie na rynku pracy działają 3 pokolenia: - osoby po 50. roku życia ("baby-boomers"), - pokolenie X, tj. osoby urodzone przed 1982 r., - osoby urodzone między 1980 a 2000 rokiem, czyli pokolenie Y, nazywane również pokoleniem millenium, czy po prostu pokoleniem następnym. Generacja Y dopiero wdraża się w rynek pracy. Jako nowe pokolenie, wychowane w zupełnie...

 • Komu powierzyć oszczędności?

  O tym, że pieniądze, których nie wydajemy na najpilniejsze potrzeby, warto oszczędzać i inwestować, wiedzą wszyscy. Dylemat stanowi decyzja, któremu bankowi powierzyć nadwyżkę środków.

 • Lojalny klient dostanie więcej

  Instytucje finansowe kuszą nowymi lokatami i kontami osobistymi. Wprowadzają do oferty produkty antybelkowe (omijające tzw. podatek Belki - red.), nowe rodzaje rachunków oraz lokaty z rosnącym oprocentowaniem. Na największe zyski mogą oczywiście liczyć najbardziej aktywni klienci. Regularne zasilanie konta jest nagradzane wyższym oprocentowaniem, a otworzenie rachunku umożliwia skorzystanie z dodatkowego pakietu usług. Być może jedna z poniższych ofert będzie idealną okazją dla naszych...

 • Kasa dla dziecka

  Chcesz zrobić dziecku wyjątkowy prezent z okazji 1 czerwca? Załóż mu konto i podaruj kartę płatniczą. Wyrazisz w ten sposób swoje zaufania, a dziecko zrobi ważny krok w stronę dorosłości. Jeżeli ten krok ma już za sobą, zacznij oszczędzać na jego przyszłość.

 • Rewolucja! Przelewy bankowe odchodzą do lamusa

  Dostęp do konta przez telefon, zapłata rachunku sprowadzona do zrobienia mu zdjęcia, przelew oparty wyłącznie na znajomości adresu mailowego odbiorcy - banki prześcigają się w tym, aby zwolennicy nowinek technicznych chcieli u nich otworzyć konto.

 • Prywatny bank

  Zaciszne gabinety, fotele ze skóry i nieodłączne cygara - tak jeszcze niedawno wyglądały nasze wyobrażenia o bankowości dla najbogatszych. Wzrost zamożności społeczeństwa spowodował jednak, iż coraz więcej osób dołącza do elitarnej grupy klientów. Coraz więcej też banków przygotowuje ofertę private bankingu - pisze specjalista z ARW IMAGE.

 • Zarabiając 9 tys. zł miesięcznie możesz sobie kupić apartament w Krakowie

  8755 zł - takim miesięcznym wynagrodzeniem trzeba się wykazać, aby kupić 120-metrowy apartament w Krakowie - wynika z analizy Lion's House i portalu nieruchomości Domy.pl. Aby kupić apartament najmniej zarabiać muszą mieszkańcy Katowic i Łodzi, gdzie aby stać właścicielem podobnego lokalu, trzeba dysponować dochodem ok. 6 tys. złotych.

 • Mieszkanie dla VIP-a

  Rynek luksusowych nieruchomości mieszkaniowych w Polsce nie jest jeszcze tak dobrze rozwinięty, jak na Zachodzie. Mimo to deweloperzy coraz częściej kuszą nas apartamentami o metrażach powyżej 100-150 m kw - pisza specjaliści z ARW Image.