• Informacje na temat:

  konto w bgż

Artykuły na temat: konto w bgż
 • Zanim założymy konto osobiste, zastanówmy się, na jakich usługach nam najbardziej zależy. Czy będziemy dokonywać płatności w oddziale banku, czy przez internet lub telefon? Czy dużo przelewów będziemy robić w miesiącu? Czy planujemy ustanowić zlecenia stałe lub polecenia zapłaty? Jak często będziemy płacić kartą?

 • Około 55 proc. pieniędzy klientów indywidualnych w bankach znajduje się na nieoprocentowanych kontach - wynika z szacunków BGŻ Optima, które cytuje środowa "Rzeczpospolita".

 • .... Kolejna usługa lub wyższa kwota kosztuje 5 zł. Za to za darmo można opłacać rachunki na poczcie. Z kolei BGŻ proponuje bezpłatne konto Plan Senior. Jednak miesięczne wpływy muszą tu wynosić co najmniej(...) Bank Zachodni WBK oferuje np. Konto Aktywni 50+. Jest ono darmowe, jeśli miesięczne wpływy na konto nie są mniejsze niż 1000 zł. Do konta dostaniemy też kartę za złotówkę...

 • Firmowe konto za zero to na rynku rzadkość

  Obecnie na rynku konto bez żadnych opłat oferują tylko dwa banki, Idea Bank i Deutsche Bank Polska. Pozostałe każą sobie płacić za rachunek albo przynajmniej pobierają opłaty za dostęp do gotówki.

 • ...wypłatach w miesiącu z konta oszczędnościowego nie zapłacimy ani złotówki jedynie w bankach: Meritum Bank, BGŻ Optima, BNP Paribas, ING Bank Śląski, mBank (konto eMax). W pozostałych bankach zapłacimy prowizję (najwyższe są w BGŻ, Banku Pocztowym, Credit Agricole i Nordea Bank – aż 30 zł).

 • Konta bankowe nie takie darmowe, jak pokazują reklamy. Ile i za co płacimy naprawdę?

  Coraz więcej banków zachęca Polaków do zakładania bezpłatnych kont osobistych, w których klienci nie ponoszą opłat za prowadzenie rachunku, przelewy czy wypłaty z bankomatów. Dane NBP pokazują jednak, że Polacy płacą za swoje konta coraz więcej. Które rachunki są rzeczywiście bezpłatne i jak czytać oferty banków?

 • Bankomaty: gdzie najtaniej i najdrożej

  ...), eurobank (konto Online), BNP Paribas Bank Polska (Konto z pakietem L), Deutsche Bank PBC (dbNET), Bank BGŻ (Konto nr 1), Credit Agricole (Konto PROSTOoszczędzające PLUS). Gdzie za wypłatę z „obcego(...) skorzystamy. Konta, w których wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce są bezpłatne, i to bez żadnych limitów wypłat oraz dodatkowych warunków, oferuje 11 banków: Alior Sync (Konto Osobiste), Alior...

 • Trzy konta dla przedsiębiorców całkiem za darmo

  Trzy banki - Idea Bank, Deutsche Bank oraz mBank - oferują konta dla firm za darmo. Pozostałe banki każą sobie płacić za niektóre funkcjonalności konta. Najwięcej kosztuje dostęp do gotówki.

 • Większość banków nie pobiera prowizji za sprawdzenie salda w swoich bankomatach. Dotyczy to PKO BP, Banku Pekao, BOŚ Banku, ING Banku Śląskiego. Ale są też takie, które każą sobie za to zapłacić. Klientów Idea Banku będzie to kosztowało 2,49 zł, Alior Banku – 1 zł, Deutsche Banku PBC i mBanku – 5 zł, BGŻ – 0,50 zł. Zmiana PIN też kosztuje, np. w Alior Banku złotówkę, w mBanku 2 zł, w Eurobanku...

 • Bankowe konto ułatwi złożenie PIT i sprawdzenie punktów karnych

  Coraz więcej spraw urzędowych da się załatwić zdalnie, przez bankowe e-konto. Po możliwości składania wniosków o 500+, kilka instytucji oferuje założenie profilu zaufanego (PZ) czyli odpowiednika podpisu elektronicznego. Dwa dają też opcję złożenia wniosku o wypełnienie zeznania podatkowego PIT.