• Informacje na temat:

  konto z premią

Artykuły na temat: konto z premią
 • Kiedy opłaca się zmienić konto?

  Gdy płacisz za transakcje Jeżeli przynajmniej od kilku lat jesteś klientką jednego banku, możliwe że twoje konto funkcjonuje na starych zasadach, a ty płacisz za usługi, które obecnie są już darmowe(...) więcej niż bankomatów). Mobilne konto ułatwia życie, ale ma też swoje wady. Niestety, jak do każdego systemu informatycznego, mogą się do niego włamać hakerzy. Mając więc aplikację bankową, nie...

 • Program Mieszkanie+: Państwo wypłaci 900 złotych premii?

  W kwietniu poznamy założenia nowego rządowego programu Mieszkanie+, ale można podejrzewać, że jego elementem będzie utworzenie kas oszczędnościowo-budowlanych. Expander zwraca uwagę, że z zaprezentowanego w marcu projektu ustawy wynika, że osoby oszczędzające w takich kasach otrzymają od państwa premię w wysokości nie wyższej niż 900 zł rocznie. Dodatkowo będą też mogły uzyskać tani kredyt. Aby skorzystać z tych przywilejów, trzeba będzie jednak spełnić pewne warunki.

 • Porozumienie w sprawie premii w Poczcie Polskiej - ponad 950 zł brutto w kwartale

  ...wzrostem wynagrodzeń w firmie.Średnie miesięczne wynagrodzenie listonoszy z nagrodami jubileuszowymi, odprawami emerytalno-rentowymi oraz premią roczną wynosi obecnie 2818, 07 zł...

 • Bankowe konto osobiste do zadań specjalnych - przewodnik

  Konto osobiste w banku ma już niemal każdy, kto pobiera stałe wynagrodzenie. Choć wydaje się, że rachunek rozliczeniowy albo bankowe konto internetowe to proste produkty, które nie różnią się między sobą, warto przed wyborem konkretnego rodzaju zastanowić się, jakie zadania ma spełniać konto i w jaki sposób chcesz z niego korzystać. Możesz zdziwić się, jak wiele funkcji może pełnić konto online.

 • Jak korzystać z pieniędzy na koncie

  Każda z nas ma konto w banku, ale czy umiemy korzystać z niego oszczędnie?

 • Premie w wysokości ok. 1,8 tys. zł w spółkach grupy Tauron

  Pracownicy trzech spółek grupy energetycznej Tauron otrzymają w tym roku jednorazowe premie w wysokości około 1,8 tys. zł na pracownika - wynika z piątkowej informacji śląsko-dąbrowskiej Solidarności.

 • W Belgii dobrze płacą i... dokładają premię

  Warto pracować w belgijskim rolnictwie, w zwłaszcza w branży ogrodniczej. Obowiązują dość wysokie stawki minimalne, a dodatkowo na koniec roku wypłacana jest premia. Ponadto przepisy regulujące zatrudnianie w "zielonym" sektorze są tak skonstruowane, że szeregowy pracownik może czuć się dużo bardziej komfortowo niż w Niemczech czy w Holandii.

 • Wyciśnij z 500 plus jeszcze więcej

  Wyższe oprocentowanie, darmowe konta i premie dla oszczędzających - na to wszystko mogą liczyć beneficjenci programu 500 plus. Sierpniowy nabór wniosków to doskonała okazja, aby sprawdzić oferty innych banków. Open Finance podpowiada, na które z nich warto zwrócić uwagę.

 • Załóżmy specjalny zeszyt. Wpisujmy do niego wszystkie nasze miesięczne dochody – każdą kwotę, która wpływa na nasze konto: pensje, premie, jeśli je mamy, dodatkowe pieniądze, np. ze sprzedaży na portalach aukcyjnych.

 • Kredyt na mieszkanie będzie droższy

  Koniec z dopłacaniem do wkładu własnego kredytów. Rząd zamiast programu MdM, wprowadzi nowe rozwiązanie. Na wkład trzeba będzie sobie zaoszczędzić, a ci, którzy się z tego wywiążą dostaną od państwa premię.