• Informacje na temat:

  kontrakt cfd

Artykuły na temat: kontrakt cfd
 • Handel kontraktami CFD może dawać zyski rzędu tysięcy procent

  Handel kontraktami CFD. Rynek walutowy Forex dzięki wykorzystaniu dźwigni finansowej może oferować inwestorom zyski rzędu nawet tysięcy procent.

 • Kto boi się ograniczenia dźwigni finansowej

  - Inwestorzy indywidualni nie są przygotowani na tak drastyczne ograniczenie dźwigni finansowej na rynku CFD, jakie Europejski Urząd Nadzoru Giełd i Papierów Wartościowych wprowadza dzisiaj poprzez interwencję produktową.

 • X-Trade Brokers Dom Maklerski SA, globalny dostawca kontraktów CFD, rozszerza swoją ofertę o nowe instrumenty finansowe - akcje rzeczywiste i fundusze ETF. Klient będzie mógł zrealizować comiesięcznie, bez prowizji, do 5 transakcji o nominalnej wartości do 30 tys. euro. Przy kolejnych transakcjach koszty prowizji będą konkurencyjne w porównaniu ze stawkami dostępnymi na rynku. Broker zaoferuje

 • W raporcie z 9 lutego Robert Maj, Analityk, Haitong Bank obniżył rekomendację dla Energi z Kupuj do NEUTRALNEJ i obniżył cenę docelową akcji spółki o 55 proc., do 12,73 PLN.

 • Pierwszy dzień handlu w nowym roku zaskoczył wielu inwestorów. Pokaźna wyprzedaż na chińskich parkietach giełdowych wpłynęła na pozostałe rynki. Nerwowo było też na rynku ropy.

 • Hatoing Bank ocenia nasza energetykę

  Analitycy Haitong Bank wydali rekomendację "sprzedaj" dla Enei, PGE i Tauronu , a dla Energi obniżyli rekomendację do "neutralnie". Drastycznie zostały przecenione wyceny spółek energetycznych. Największe ryzyko dla branży niesie wdrożenie pomocy dla kopalni węgla.

 • Czarny scenariusz dla ropy

  Nowy tydzień rozpoczynamy pokaźnymi ruchami w kilku obszarach. Największe zmiany odnotowano na rynku nośników energii. Na uwagę zasługuje fakt, że notowania ropy Brent zeszły poniżej 41 USD za baryłkę, zbliżając się już coraz bardziej do psychologicznej bariery 40 USD za baryłkę.

 • Bitcoin lepszy niż złoto?

  Bitcoin, jeszcze niedawno waluta komputerowych maniaków, właśnie przekroczył granicę 7000 USD. I nic nie wskazuje na to, że to jest szczyt jego możliwości. Zdaniem wielu ekspertów, coraz więcej sygnałów wskazuje, że rynek kryptowalut charakteryzuje się wieloma syndromami, pompowania bańki spekulacyjnej.

 • Na rynku pozagiełdowym zarabia 35 proc. inwestorów. Ich świadomość rośnie

  Coraz więcej inwestorów na rynku pozagiełdowym - rynku OTC - notuje zyski. Mimo że jest to rynek instrumentów o podwyższonym ryzyku, wyniki publikowane przez domy maklerskie wskazują, że w zależności od instrumentów zarabia między 32 a 52 proc. inwestujących. To przeczy przekonaniu, że ten rynek znacznej większości graczy przynosi straty. Zdaniem Marka Wołosa z Izby Domów Maklerskich, polscy inwestorzy są coraz lepiej wyedukowani, a ich wyniki są na poziomie ich odpowiedników z dojrzałych...

 • Rynek złota czeka mocny skok

  Złoto to wyjątkowy metal, nie tylko ze względu na jego znaczenie w historii rynków finansowych. Kruszec ten jest także najbardziej płynnym metalem szlachetnym oraz surowcem najmocniej powiązanym z emocjami inwestorów.