• Informacje na temat:

  kontrakty cfd

Artykuły na temat: kontrakty cfd
 • Nieprawdopodobne Chiny (część 2)

  ...jakiekolwiek działania. City Index może z uwagi na zwykły rodzaj prowadzenia swojej działalności utrzymywać pozycje w aktywach wskazanych w niniejszym materiale. Kontrakty na różnicę ("CFD") są wysoce ryzykowne dla Twojego kapitału, ponieważ straty mogą przewyższyć początkowe nakłady. Dlatego też, CFD mogą nie być odpowiednie dla wszystkich inwestorów. Upewnij się, że rozumiesz związane z nimi ryzyka...

 • Handel kontraktami CFD może dawać zyski rzędu tysięcy procent

  Handel kontraktami CFD. Rynek walutowy Forex dzięki wykorzystaniu dźwigni finansowej może oferować inwestorom zyski rzędu nawet tysięcy procent.

 • Kto boi się ograniczenia dźwigni finansowej

  - Inwestorzy indywidualni nie są przygotowani na tak drastyczne ograniczenie dźwigni finansowej na rynku CFD, jakie Europejski Urząd Nadzoru Giełd i Papierów Wartościowych wprowadza dzisiaj poprzez interwencję produktową.

 • Prawdziwa okazja dla wytrawnych inwestorów?

  Wytrawni inwestorzy zawsze szukają nowych sposobów utrzymywania i powiększania własnego majątku, bez względu na warunki rynkowe. Widać to szczególnie wyraźnie na rynku akcji, na którym od pewnego czasu inwestorzy coraz chętniej wykorzystują techniki mające na celu poprawę wyników, zarówno podczas hossy, jak i podczas bessy, równocześnie szukając sposobów na obniżenie opłat i prowizji pobieranych przez tradycyjnych brokerów.

 • W ubiegłym tygodniu wśród najważniejszych indeksów na Wall Street można było zaobserwować ostrą tendencję spadkową. Dow Jones odnotował spadek rzędu 3.8 proc. co jest równoznaczne z największym zarejestrowanym spadkiem od września 2011 r. W znacznym stopniu to następstwo danych ekonomicznych wskazujących na dalszą przecenę ropy na światowych rynkach oraz informacji napływających z Chin dot. tamtejszej produkcji przemysłowej. Zaistniała sytuacja bezpośrednio przekłada się na rosnący niepokój...

 • Obama odwołał recesję, Polsce grosi kryzys kawowy

  - Stany Zjednoczone mają kryzys gospodarczy za sobą - oświadczył Barack Obama podczas swojego dorocznego orędzia o stanie państwa. Każdy kij ma jednak dwa końce - w najbliższych miesiącach umacniający się dolar będzie uderzał w polski import spoza strefy euro. Zdaniem analityków surowcowych drogi dolar może uderzyć w importerów kawy.

 • NBP kupuje złoto. Czym kusi królewski metal?

  Narodowy Bank Polski po raz pierwszy od 20 lat zwiększył rezerwy złota i chociaż przyczyny tego zakupu nie zostały oficjalnie skomentowane, należy założyć, iż zarządzający rezerwami widzi w tym rynku potencjał. Złoto zyskuje popularność wśród inwestorów indywidualnych. Warto uwzględnić je w portfelu, dywersyfikując swoje oszczędności. Jak to zrobić? Możliwości jest coraz więcej.

 • Bank Szwajcarii się przeliczył?

  Decyzja Banku Szwajcarii o porzuceniu po 4 latach parytetu wymiany EUR/CHF na poziomie 1,2 jest brutalnym przypomnieniem, że w dzisiejszej, deflacyjnej rzeczywistości wzrost wartości kapitału ma większą siłę niż rentowność (np. papierów skarbowych).

 • Bitcoin lepszy niż złoto?

  Bitcoin, jeszcze niedawno waluta komputerowych maniaków, właśnie przekroczył granicę 7000 USD. I nic nie wskazuje na to, że to jest szczyt jego możliwości. Zdaniem wielu ekspertów, coraz więcej sygnałów wskazuje, że rynek kryptowalut charakteryzuje się wieloma syndromami, pompowania bańki spekulacyjnej.

 • Na rynku ropy naftowej panika. Niepotrzebnie

  Kolejne rekordowe obniżki cen ropy naftowej na światowych giełdach wywołują wśród inwestorów panikę. Wiele jednak wskazuje na to, że państwa OPEC ze swojej decyzji o utrzymaniu dotychczasowej produkcji "czarnego złota" szybko się nie wycofają. Co logiczne, wolą wykorzystać zgromadzone wcześniej nadwyżki budżetowe i zmusić nowych graczy na rynku paliw do pokory.