• Informacje na temat:

  kontrakty cfd

Artykuły na temat: kontrakty cfd
 • Nieprawdopodobne Chiny (część 2)

  ...jakiekolwiek działania. City Index może z uwagi na zwykły rodzaj prowadzenia swojej działalności utrzymywać pozycje w aktywach wskazanych w niniejszym materiale. Kontrakty na różnicę ("CFD") są wysoce ryzykowne dla Twojego kapitału, ponieważ straty mogą przewyższyć początkowe nakłady. Dlatego też, CFD mogą nie być odpowiednie dla wszystkich inwestorów. Upewnij się, że rozumiesz związane z nimi ryzyka...

 • Handel kontraktami CFD może dawać zyski rzędu tysięcy procent

  Handel kontraktami CFD. Rynek walutowy Forex dzięki wykorzystaniu dźwigni finansowej może oferować inwestorom zyski rzędu nawet tysięcy procent.

 • Kto boi się ograniczenia dźwigni finansowej

  - Inwestorzy indywidualni nie są przygotowani na tak drastyczne ograniczenie dźwigni finansowej na rynku CFD, jakie Europejski Urząd Nadzoru Giełd i Papierów Wartościowych wprowadza dzisiaj poprzez interwencję produktową.

 • Prawdziwa okazja dla wytrawnych inwestorów?

  Wytrawni inwestorzy zawsze szukają nowych sposobów utrzymywania i powiększania własnego majątku, bez względu na warunki rynkowe. Widać to szczególnie wyraźnie na rynku akcji, na którym od pewnego czasu inwestorzy coraz chętniej wykorzystują techniki mające na celu poprawę wyników, zarówno podczas hossy, jak i podczas bessy, równocześnie szukając sposobów na obniżenie opłat i prowizji pobieranych przez tradycyjnych brokerów.

 • Nowy podmiot na liście ostrzeżeń publicznych KNF

  W piątek, 15 marca 2019 r. na listę ostrzeżeń publicznych KNF wpisany został nowy podmiot. - Depaho Ltd (działający pod marką FXGM, strona internetowa w języku polskim: pl.fxgm.com).

 • Ceny bawełny nadal pod presją podaży

  Miniony tydzień na rynku bawełny nie przyniósł istotnych zmian. Co więcej, notowania tego surowca w Stanach Zjednoczonych poruszają się w relatywnie wąskiej konsolidacji już od półtora miesiąca i przez większość tego czasu oscylują w okolicach 71-74 centów za funt.

 • Australia: Reserve Bank of Australia (RBA) pozostawił stopy procentowe w Australii na niezmienionym poziomie. Główna stopa wynosi więc wciąż 1,50%.

 • Eksperci - program atomowy z PEP 2040 zbyt ambitny

  Zapisany w Polityce Energetycznej Polski 2040 program budowy elektrowni atomowej, to największy program atomowy po chińskim i indyjskim. Jest ambitny, lecz gdyby nie udało się go zrealizować, zakładany miks energetyczny się rozsypie - ocenił w wczoraj prezes Instytutu Jagiellońskiego Marcin Roszkowski.

 • Miniony tydzień na rynku ropy naftowej przyniósł przewagę strony podażowej. O ile na wykresie europejskiej ropy naftowej Brent była ona niewielka, to ceny amerykańskiej ropy gatunku WTI spadły wyraźniej. Początek bieżącego tygodnia wygląda na tym rynku podobnie: ceny ropy Brent konsolidują w okolicach piątkowego zamknięcia, natomiast notowania ropy WTI delikatnie spadają.

 • W ubiegłym tygodniu wśród najważniejszych indeksów na Wall Street można było zaobserwować ostrą tendencję spadkową. Dow Jones odnotował spadek rzędu 3.8 proc. co jest równoznaczne z największym zarejestrowanym spadkiem od września 2011 r. W znacznym stopniu to następstwo danych ekonomicznych wskazujących na dalszą przecenę ropy na światowych rynkach oraz informacji napływających z Chin dot. tamtejszej produkcji przemysłowej. Zaistniała sytuacja bezpośrednio przekłada się na rosnący niepokój...