• Informacje na temat:

  krakowskie inwestycje

Artykuły na temat: krakowskie inwestycje
 • 14 firm w krakowskiej SSE zadeklarowało 298 mln zł na inwestycje

  ...14 zezwoleń na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie krakowskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej wydała w pierwszym półroczu tego roku spółka nią zarządzająca. Firmy zadeklarowały 298 mln zł na inwestycje.

 • Około miliard złotych planuje zainwestować krakowskie lotnisko w rozwój infrastruktury.

 • Trzy nowe zezwolenia na działalność w krakowskiej SSE

  Trzy firmy otrzymały zezwolenia na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie Krakowskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Łącznia wartość deklarowanych przez nie inwestycji wyniesie co najmniej 112,5 mln zł.

 • Krakowskie lotnisko - znowu rekord

  2014 był kolejnym rekordowym rokiem krakowskiego lotniska. Port przekroczył liczbę 3,8 mln obsłużonych pasażerów mimo prac inwestycyjnych prowadzonych w części pasażerskiej oraz operacyjnej. Kraków Airport pozyskał również duże, prestiżowe linie lotnicze, które w 2015 r. rozpoczną regularne loty ze stolicy Małopolski.

 • ​Krakowska SSE liderem pod względem liczby wydanych zezwoleń

  ...zeszłym roku wydano 32 zezwolenia dla inwestorów na prowadzenie działalności w krakowskiej SSE. Zadeklarowali oni zainwestowanie łącznie blisko 648 mln zł i utworzenie prawie 1,3 tys. miejsc pracy(...) obszaru w styczniu tego roku zajmuje 628 hektarów w 25 podstrefach, położonych na terenie 23 gmin. Dotąd powstało w niej 15 tys. miejsc pracy oraz zainwestowano 1,8 mld zł. Największe inwestycje...

 • Zainteresowanie inwestorów fortami sprawiło, że miasto chce je wydzierżawić. W ofercie Krakowa jest też duża działka za ponad 21 mln zł pod inwestycję komercyjną oraz wielki projekt rewitalizacyjny "Kraków Nowa Huta Przyszłości".

 • Kolejni inwestorzy w krakowskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej

  Dwie kolejne firmy: farmaceutyczna Pharma-Cosmetic i informatyczna Anachron Technology otrzymały zezwolenia na prowadzenie działalności w krakowskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej. W sumie zainwestują co najmniej 33,5 mln zł i stworzą ponad 100 miejsc pracy.

 • Krakowska specjalna strefa ekonomiczna będzie większa

  Rada Ministrów podjęła decyzję o rozszerzeniu krakowskiej specjalnej strefy ekonomicznej. Powierzchnia strefy wzrosła o 159 ha, z czego 99, 9 ha to grunty publiczne, a 59,6 grunty prywatne objęte statusem strefy w związku z realizacją nowych projektów inwestycyjnych.

 • ​Rekord na południu Polski - 1700 nowych etatów

  ...45 zezwoleń na prowadzenie działalności w krakowskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej wydała w tym roku zarządzająca nią spółka. Firmy, które je otrzymały, zadeklarowały ponad 1,5 mld zł inwestycji i utworzenie ponad 1,7 tys. miejsc pracy.

 • Jakie mieszkania są najlepsze pod inwestycję?

  Kupno mieszkania, które co miesiąc ma przynosić określone zyski, nie jest łatwym zadaniem, jednakże coraz więcej Polaków decyduje się na tę formę inwestowania. Czym kierować się przy wyborze mieszkania pod inwestycję?