• Informacje na temat:

  kredyt na oświadczenie

Artykuły na temat: kredyt na oświadczenie
 • Chcąc kupić mieszkanie, nie powinniśmy obawiać się tych, które są obciążone hipoteką (to zabezpieczenie dla banku, który udzielił kredytu hipotecznego). Wyjaśniamy, jakie w takich przypadkach czekają nas formalności.

 • Mateusz Morawiecki ujawnił swoje oświadczenie majątkowe

  Mateusz Morawiecki, wicepremier i minister rozwoju, zdecydował się na ujawnienie swojego majątku. Jego oświadczenie pojawiło się na stronach internetowych Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.

 • W świątecznej gorączce wzięłam kredyt w banku. Potem się okazało, że nie będę z niego korzystała. Jedna z firm pożyczkowych pozwala jakby „wypróbować” pożyczkę – daje 28 dni na zmianę decyzji, i to bez żadnych opłat. Czy w banku anulowanie kredytu jest też możliwe? - pyta Lidia G. z Wałbrzycha.

 • Chcesz wiedzieć, który kredyt jest najlepszy? Zapytaj o RRSO!

  Pojęcie RRSO, czyli Rocznej Rzeczywistej Stopy Oprocentowania pojawiło się na polskim rynku kredytowym z Ustawą o kredycie konsumenckim 12 maja 2011 roku. Na mocy tej ustawy wszystkie instytucje finansowe są zobligowane do podawania klientom wartości RRSO w celu ułatwienia im porównywania poszczególnych ofert kredytowych pomiędzy sobą. Ustawa zawiera nie tylko kompletną definicję RRSO, ale

 • Przed świętami wzięliśmy z mężem kredyt gotówkowy. Następnego dnia okazało się, że mąż dostał w pracy premię i pożyczka nie była potrzebna. Mogę zrezygnować z kredytu? Gabrysia z Rabki...

 • Czy warto być nadgorliwym w spłacaniu kredytu?

  Aż 48 proc. dorosłych Polaków ma zaciągnięty kredyt. Biorąc go, deklarują oni, że będą spłacać raty regularnie. Nie lubimy jednak mieć długów i wielu z nas, gdy tylko dostaje zastrzyk gotówki, chce uwolnić się od zobowiązania. Czy dokonanie nadpłaty lub wcześniejsze spłacenie kredytu się opłaca?

 • Wziąłem dość duży kredyt gotówkowy na remont mieszkania. Dosłownie dwa dni później znalazłem dużo korzystniejszą ofertę innego banku. Czy jest szansa, żebym anulował zaciągnięty kredyt i skorzystał z innego? Sebastian z Działdowa...

 • Kredyt czy pożyczka - co wybrać?

  Potrzebujesz szybko pieniędzy, lecz gubisz się w gąszczu ofert? Nic dziwnego - zarówno rynek kredytów gotówkowych, jak i pożyczek jest bardzo bogaty. Zanim podejmiesz decyzję, sprawdź, jaka jest różnica między tymi produktami i na co powinieneś uważać.

 • To dobry czas na zaciąganie kredytów, mimo że wciąż mówi się o kryzysie. Banki chcą zdobyć nowych klientów, oferują więc bardziej korzystne warunki. Podpowiadamy, jak wybrać najlepszą ofertę.

 • 10 tys. studentów może liczyć na kredyt studencki

  Nawet 10 tys. rozpoczynających naukę studentów może liczyć na kredyt studencki. W toku pięcioletnich studiów pożyczka może wynieść 30 tys. zł, czyli łączna wartość wszystkich startujących w tym roku kredytów sięgnie 300 mln zł. Wnioski będą przyjmowane od 1 października do 15 listopada, a za studentów z najbiedniejszych rodzin poręczy Bank Gospodarstwa Krajowego.