• Informacje na temat:

  kredyt na otwarcie firmy

Artykuły na temat: kredyt na otwarcie firmy
 • ...w sprzedaży nieruchomości i udzielania kredytów w Józefosławiu. Kolejna pożyczka wesprze otwarcie lodziarni w Skierniewicach oraz w Żyrar dowie, a ostatnia pozwoli na otwarcie punktu gastronomicznego(...) miesięcy trwa jego II edycja. Naprawdę warto wziąć w nim udział, bo dzięki temu zyskasz najkorzystniejszą na rynku, dotowaną przez państwo pożyczkę na stworzenie firmy. Oprocentowanie pożyczki...

 • Firmy udzielające pożyczek pracownikom nie zapłacą podatku bankowego

  Firmy udzielające pożyczek swoim pracownikom nie zapłacą podatku bankowego - wynika z wydanej przez ministra finansów interpretacji ogólnej w sprawie podatku od niektórych instytucji finansowych.

 • Zaharowany jak Polak. Pracujemy do granic wytrzymałości, bo chcemy?

  Od świtu do nocy. Na dwóch zmianach, biorąc nadgodziny i dodatkowe zlecenia. Żeby spłacić kredyt, żeby dorobić, żeby w końcu nie wypaść z obiegu. Pracujemy do granic wytrzymałości. Bo chcemy.

 • Banki rozdają pieniądze na otwarcie konta

  Aż sześć banków rozdaje obecnie pieniądze nowym klientom, zachęcając do otwarcia konta bankowego. Zwykle jest to ok. 100 zł, ale czasami można uzyskać nawet kilkaset. Expander zwraca uwagę, że część instytucji, nie chcąc denerwować obecnych klientów, informacji o takiej promocji nie zamieszcza na swojej stronie internetowej.

 • Chcemy obcokrajowców

  Większość Polaków opowiada się za otwarciem rynku pracy dla obcokrajowców. Brak pracowników odczuwają szczególnie małe firmy - wynika z badań Instytutu Rozwoju Gospodarczego Szkoły Głównej Handlowej.

 • Sezon wyborczy rozkręca się na dobre, trudno więc się dziwić, że Sejm wraca do propozycji ulżenia zadłużonym we frankach. Obiecał to przecież w czasie swojej kampanii wyborczej sam prezydent Andrzej Duda. Trzeba coś z tym zrobić - uznali parlamentarzyści i zabrali się za pracę nad prezydenckim projektem, który spieszy z pomocą bogatym frankowiczom.

 • Dlaczego o pieniądzach wolimy milczeć?

  ...​Jeśli z kimś już rozmawiamy o pieniądzach, to tylko z najbliższą rodziną. Co piąty dorosły Polak nie rozmawia z nikim o swoich zarobkach, choć prawie połowa z nas porusza te tematy z małżonkami czy partnerami. Ale to się zmienia i stopniowo sprawy zarobków i pieniędzy przestają być tabu - wynika z badań GfK dla największej firmy pożyczkowej działającej na polskim rynku Provident.

 • Trzy firmy wyraziły zainteresowanie kopalnią Brzeszcze

  Węglokoks Kraj, spółka celowa Tauronu - RSG i należąca do Michała Sołowowa FTF Columbus to firmy, które złożyły wstępne oferty na kupno kopalni Brzeszcze. Negocjacje z oferentami mają rozpocząć się od wtorku.

 • ...zł, czyli 50 proc. najniżej emerytury (od 1 marca 2016 r. to 882,56 zł). Mam kłopot ze spłatą kredytu gotówkowego. Sprawa trafiła do firmy windykacyjnej. Otrzymałam pismo w tej sprawie. Nie odbieram(...) syna i zaciągnąć na jego nazwisko kredyt. Syn powinien wyjaśnić sprawę z komornikiem. Będzie mógł się dzięki temu bronić i uniknie konsekwencji. Zdarza się też czasem, że z powodu błędu urzędnika...

 • Trzy firmy wyraziły zainteresowanie nabyciem aktywów kopalni Brzeszcze

  Sprzedaż małopolskiej kopalni Brzeszcze jest na superszybkiej ścieżce. Ma to nastąpić do 25 września. Jutro otwarcie ofert.