• Informacje na temat:

  kredyt przez internet bez zaświadczeń

Artykuły na temat: kredyt przez internet bez zaświadczeń
 • Bank odmówił mi kredytu, bo nie mam umowy o pracę. Znajomy mówi, że mogę pożyczyć pieniądze przez internet, szybko i bez żadnych zaświadczeń. Jak to możliwe? Karol z Płońska...

 • Bywają takie sytuacje, choćby przed świętami, że nagle potrzebujemy większej gotówki i musimy wziąć kredyt. Warto wiedzieć, o co wtedy pytać i na co zwrócić uwagę przed podpisaniem umowy, żeby uniknąć kłopotów. Oto, co radzi prawnik, Przemysław Gronowski.

 • Pięć najczęstszych mitów o kartach kredytowych

  Polacy cały czas mają problem z przekonaniem się do korzystania z kart kredytowych. Wiele z obaw, które powstrzymują nas przed sięgnięciem po ten rodzaj finansowania, jest opartych o powszechne, najczęściej nieprawdziwe przekonania. Przyjrzyjmy się zatem faktom - oto rozpowszechnione mity dotyczące kredytowych "plastików".

 • Zastanów się dwa razy, zanim podpiszesz umowę! Czeska firma o nazwie Polska Finansowa Kredytowa, która oferuje pożyczki przez internet, a nawet przez sms-y, naciąga ludzi w całym kraju.

 • Świąteczny kredyt jest zapakowany w ubezpieczenie

  W listopadzie była rozgrzewka. Prawdziwa ofensywa sprzedaży kredytów konsumpcyjnych dopiero się zaczyna. Banki mają ostatnie chwile na powiększenie tegorocznych zysków i uwodzą klientów prostotą i szybkością. Łatwo pożyczyć - nie oznacza to jednak, że łatwo będzie oddać. Świąteczne kredyty to nie tylko odsetki, ale też kosztowne ubezpieczenia.

 • Od lipca w urzędach administracji publicznej wystarczy złożyć oświadczenie zamiast przedkładania zaświadczeń - wszystko za sprawą wchodzącej dzisiaj w życie ustawy o ograniczaniu barier administracyjnych dla obywateli i przedsiębiorców. Czy to oznacza, że znikną wszechobecne pieczątki i urzędowo poświadczone kopie dokumentów, których zdobycie pochłaniało do tej pory i czas i pieniądze?

 • Raport bieżący nr 7/2006 Podstawa prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe Zgodnie z § 5 ust. 1 pkt 3) Rozporządzenia...