• Informacje na temat:

  księgowy zarobki

Artykuły na temat: księgowy zarobki
 • Ile zarabia księgowy?

  W 2012 roku przeciętne wynagrodzenia osób zajmujących stanowisko księgowego kształtowało się na poziomie 3400 zł brutto. Z okazji przypadającego na 9 czerwca Dnia Księgowego, prezentujemy zarobki tej grupy zawodowej.

 • Zawód księgowy - czy to się opłaca?

  Nawet 10 tys. złotych netto wynagrodzenia może otrzymywać księgowy, kiedy średnia zarobków w tej branży w 2016 roku wynosiła 3,9 tys. Skąd wynikają tak duże różnice i jakie warunki trzeba spełniać, aby zarabiać wysokie kwoty?

 • Zarobki w województwie lubelskim w 2017 r.

  Wynagrodzenia w miastach Mapa 1. przedstawia wynagrodzenia w miastach województwa lubelskiego, których przynajmniej 100 mieszkańców wypełniło naszą ankietę. Najwyższe zarobki otrzymali pracownicy(...) otrzymywały osoby pracujące na stanowisku główny księgowy (4641 zł brutto). Powyżej wojewódzkiej mediany wynagrodzeń zarabiali pracownicy zatrudnieni jako: kierownik ds. obsługi klienta (4342 zł...

 • Unikatowe umiejętności, możliwość międzynarodowej kariery i wysokich zarobków, a także przynależność do elity specjalistów rachunkowości zarządczej. Certyfikaty CIMA dają szansę kierowania zespołami rachunkowymi globalnych firm. To rodzaj finansowego MBA.

 • Zarobki w pionie finansowym - raport płacowy Sedlak & Sedlak 2016

  ...przychodem. Wynagrodzenia na stanowiskach W pionie finansowym stanowiskiem występującym w największej liczbie firm był księgowy (256 firm). Wynagrodzenie całkowite połowy osób zatrudnionych na tym(...) w pionie finansowym i na ponad 400 stanowiskach z innych pionów, znajduje się w Raporcie płacowym Sedlak & Sedlak 2016. Wypełnij ankietę i SPRAWDŹ ZAROBKI - Ogólnopolskie Badanie Wynagrodzeń...

 • Kondycja finansowa Polaków jest coraz lepsza. Wzrost dochodów pociągnął również zwiększenie się kwot, jakie przeznaczamy na bieżącą konsumpcję. Czy to oznacza też, że chętniej planujemy większe wydatki? Z najnowszego badania Deutsche Bank wynika, że więcej niż co czwarty z nas ma taki zamiar. W ciągu najbliższych miesięcy najczęściej chcemy przeprowadzić remont lub wybrać się w podróż. Zdecydowanie chętniej niż przed rokiem sięgniemy w tym celu po kredyt.

 • Księgowy w firmie mikro zarobi o 1,5 tys. zł mniej niż w wielkiej

  W 2013 roku osoby zatrudnione na stanowisku księgowego najwięcej zarabiały w przedsiębiorstwach zatrudniających ponad 1000 osób. Co drugi księgowy zarabiał tam więcej niż 3925 zł brutto miesięcznie - wynika z Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń firmy Sedlak & Sedlak.

 • Pracownik zacznie dyktować warunki a pracodawcy powalczą o fachowców

  Powracająca koniunktura oddziałuje na coraz więcej branż. Rynek, na którym do niedawna dominowali pracodawcy, szybko ewoluuje. Karty zaczynają rozdawać pracownicy.

 • Zarobki głównych księgowych w 2017 roku

  ...roku mediana wynagrodzeń całkowitych głównych księgowych wynosiła 6050 zł brutto. Połowa badanych zarabiała w przedziale od 4498 zł do 8700 zł brutto. 25 proc. pracowników zarabiało powyżej 8700 zł(...) studia w trybie stacjonarnym był wyższe od zarobków absolwentów studiów niestacjonarnych o ponad 1000 zł. Mediana płac głównych księgowych, którzy ukończyli studia stacjonarne wynosiła 7081 zł...

 • Zagranica przyciąga jak magnes. Gdzie Polacy mogą płacić niższe podatki?

  Polacy coraz chętniej rejestrują firmy wszędzie tam, gdzie prowadzenie działalności gospodarczej jest prostsze i tańsze. W rzeczywistości nadal mieszkają w Polsce.