• Informacje na temat:

  kurs akcji

Artykuły na temat: kurs akcji
 • Akcja: "Lekarze, zostańcie z nami"

  Co roku mury polskich uczelni medycznych opuszcza dwa tysiące absolwentów. Emigruje zaś co najmniej tysiąc lekarzy. Zagraniczne firmy headhunterskie kuszą polskich medyków zarobkami, bezpłatnymi kursami językowymi, pomocą w znalezieniu mieszkania. Już wkrótce nie będzie miał nas kto leczyć. To właśnie dlatego "Dziennik" rozpoczyna akcję: "Lekarze, zostańcie z nami".

 • Kurs akcji spółki Infoscan wzrósł na otwarciu w czwartkowym debiucie na NewConnect o 49,28 proc. do 10,3 zł.

 • ...przykład spółki Lubelski Węgiel "Bogdanka" SA, w której zastosowano taki mechanizm. Związki zawodowe nie podejmują tam bezsensownych akcji protestacyjnych i nie występują z irracjonalnymi roszczeniami. Od lat nikt nie słyszał tam o zapowiedzi strajku, a kurs akcji niespełna dwa lata od debiutu wzrósł dwukrotnie. Więcej szczegółów na ten temat - w "Dzienniku Gazecie Prawnej".

 • Kurs akcji biotechnologicznej spółki NanoGroup wzrósł w debiucie na GPW o 5,26 proc. do 5 zł.

 • By żyło się lepiej - najbogatszym

  Narasta antypracowniczy i antyzwiązkowy kurs rządu Tuska - ostrzega "Trybuna" w poniedziałkowym wydaniu.

 • Kurs funta wobec dolara obniżył się najbardziej od 31 lat

  Kolejny spadek odnotowała we wtorek brytyjska waluta - funt szterling - której kurs wobec dolara obniżył się o 1,3 proc. i wyniósł 1,3112 dolara - najniżej od września 1985 roku. To o 12 proc. mniej niż poziom sprzed referendum, które zadecydowało o Brexicie.

 • Gdy obecny kryzys "wyszedł" w IV kwartale 2008 roku poza bilanse banków w Stanach Zjednoczonych i rozlał się po tzw. gospodarce realnej, najbardziej ucierpiał na tym rynek pracy. W tym obszarze istnieje obecnie największe zagrożenie dla gospodarki, gdyż stopniowy wzrost bezrobocia utrzymuje kurs kryzysowej spirali w dół.

 • Kurs Action ostro w dół po informacji o wniosku o postępowanie sanacyjne

  Kurs akcji Action zareagował w poniedziałek silnym spadkiem na informację o złożeniu przez zarząd wniosku o postępowanie sanacyjne. O godz. 15:22 kurs zniżkował o 30,6 procent. Na końcu sesji stracił 43 proc. (duży wolumen, duża wartośc obrotu).

 • Paliwa są za drogie - musimy zwolnić 1000 osób

  Qantas tłumaczą, że warunki rynkowe dla działalności są gorsze, niż wcześniej a popyt słabszy (i stale zniżkuje). Qantas będzie mieć stratę ok. 300 mln australijskich dolarów  (271 mln USD) w okresie lipiec-grudzień 2013 r.  Prezes spółki Alan Joyce obarczył winą za wynikową porażkę rekordowo wysokie ceny paliw, wysoki kurs lokalnej waluty i nieczystą konkurencję ze strony przewoźników dotowanych...

 • Bank Centralny Szwajcarii zniósł minimalny kurs wymiany franka

  Bank Centralny Szwajcarii (SNB) zniósł minimalny kurs wymiany franka - podał bank w komunikacie.