• Informacje na temat:

  kurs euro na najbliższe dni

Artykuły na temat: kurs euro na najbliższe dni
 • Czy czeka nas pożegnanie z Wielką Brytanią?

  W najbliższych miesiącach wyjazdy zarobkowe na Wyspy stracą na popularności wśród Polaków. Skalę tego zjawiska trudno jeszcze przewidzieć, ale część naszych rodaków zamiast szukać zatrudnienia w ojczyźnie Szekspira, zacznie rozglądać się za wolnymi stanowiskami w innej części kontynentu.

 • Poniedziałek na rynku głównej pary walutowej nie zmienił zeszłotygodniowego obrazu rynku. Po nieudanym teście oporu na 1,139 od czwartku kurs EURUSD systematycznie obniża notowania wczoraj zatrzymując się w okolicach wsparcia na 1,114.

 • Europoseł zarabia nawet milion złotych rocznie. A to i tak nie wszystko

  Roczne przychody z tytułu pełnienia obowiązków europosła to nawet milion złotych. Polski poseł zarabia jedną dziesiątą tej kwoty.

 • Na rynku stopy procentowej ostatni tydzień przyniósł niewielkie zmiany notowań, chociaż do czwartkowej sesji dominowały lekkie spadki rentowności. W ostatnich tygodniach obserwować można było również wyraźny spadek zmienności na rynku, czemu zapewne sprzyjał okres świąteczny. Naszym zdaniem jednak zmienność powinna w najbliższym czasie wzrosnąć za sprawą zbliżającego się posiedzenia RPP oraz

 • Osiem godzin na etacie, a potem czas dla rodziny? Taki styl życia to już przeszłość. Większość z nas (według danych z ubiegłego roku aż 81 proc. zatrudnionych) wykorzystuje okazję(...) Andrea Marzena, 27 lat, opiekuje się latem starszą panią. Spakowane walizki, bilet lotniczy w ręku. Marzena, absolwentka pedagogiki, zatrudniona w jednej ze śląskich poradni logopedycznych, szykuje...

 • Bieżący tydzień na rynku walutowym rozpoczynamy mniej więcej w okolicach zamknięcia ubiegłego po tym jak zgodnie z oczekiwaniami piątkowa sesja przebiegała relatywnie spokojnie. Eurodolar kontynuował trend spadkowy, schodząc w ciągu dnia poniżej 1,06.

 • Socjal ciągnie nas na Zachód

  .... Problemy notuje więc aż 72 proc. polskich rodzin. Od 2007 do 2011 r. wzrósł o 4 pkt proc. odsetek rodzin deklarujących, że muszą żyć bardzo oszczędnie, żeby odłożyć na poważniejsze zakupy (z 17,9 proc(...) 2011 r. poza granicami Polski przebywało czasowo 2,06 mln Polaków (formalnie zameldowanych w kraju). To o 60 tys. więcej niż w 2010 r. 1,6 mln mieszka w państwach Unii Europejskiej. Liczba ta...

 • Kurs EUR/USD rośnie kolejny dzień, wracając powyżej poziomu 1,13 dolara. Rynek zdaje się nabierać coraz większego przekonania, że na podwyżkę stóp procentowych w USA trzeba będzie zaczekać do grudnia.

 • Rynki pracy 2012: Gdzie i komu będzie najłatwiej znaleźć pracę w 2012 roku

  Europa stoi na krawędzi ponownego kryzysu. Jednak istnieją branże, w których emigranci wciąż mogą nieźle zarobić. Dowiedz się, gdzie i komu będzie najłatwiej znaleźć pracę w 2012 r.

 • Jak niski może być kurs euro?

  Wybory w Grecji również wskazują na krótkoterminowe poparcie dla euro. Takie rozwiązanie wydaje się bardziej, niż absurdalne, biorąc pod uwagę, że większość Greków chce pozostać w UE i utrzymać euro. Chodzi o opozycję Grecji wobec Trojki. Obecny program oszczędnościowy dla Grecji kończy się w lutym i ekonomiści przewidują, że Ateny będą wkrótce chciały znów pożyczyć pieniądze.