• Informacje na temat:

  kurs złotego

Artykuły na temat: kurs złotego
 • ...uzyskaniu tego numeru można zapisać się na kurs w dowolnie wybranej szkole jazdy – powiedziała pracownica ośrodka. Wyjaśniła też Izabeli, jak wygląda kurs dla kierowców i egzamin państwowy. – Najpierw(...) i te trwają około trzech miesięcy. Cały kurs kończy się egzaminem wewnętrznym, teoretycznym i praktycznym – powiedziała. Dodała też, że wyniki i informacja o ukończeniu kursu są zapisywane w pkk...

 • Nieudany rok dla dolara, rekordowy kurs złotego może się utrzymać

  Rok 2017 nie jest dobry dla amerykańskiej waluty. Kurs dolara wobec złotego jest od dwóch miesięcy rekordowo niski i ta sytuacja może się utrzymać.

 • ...« W wypadku kredytu złotówkowego raty są zwykle trochę wyższe, ale za to nie ma ryzyka kursowego, a to duża zaleta. Przekonały się o tym jakiś czas temu osoby, które miały kredyty we frankach szwajcarskich. Gdy podniesiono kurs waluty, odpowiednio wzrosły raty kredytowe. « Warto też wiedzieć, że czasem trudniej uzyskać kredyt w obcej walucie, ponieważ bank będzie wymagał większej zdolności...

 • Kurs złotego: Czeka nas osłabienie polskiej waluty

  Złoty w najbliższych miesiącach osłabi się do dolara. Za amerykańską walutę trzeba będzie zapłacić więcej niż 4 złote.

 • Bankowcy wiedzieli, że kurs franka wzrośnie. Ale namawiali nas na „tanie” kredyty. Dlaczego tak się stało i jak się ratować, pytamy Tomasza Sadlika, prezesa stowarzyszenia Pro Futuris, które walczy o prawa tych, co wzięli zły kredyt.

 • Inflacja, stopy procentowe i kurs złotego

  W ciągu najbliższych kilku miesięcy może pojawić się potrzeba obniżki stóp procentowych o 50 pb - uważa Eryk Łon, członek Rady Polityki Pieniężnej. Wśród przyczyn wymienił m.in.: umocnienie się złotego, słabą dynamikę inwestycji, niskie stopy proc. w otoczeniu oraz możliwe spadki cen surowców. Nie można inflacji w poszczególnych okresach rozpatrywać w oderwaniu od realiów politycznych

 • By żyło się lepiej - najbogatszym

  Narasta antypracowniczy i antyzwiązkowy kurs rządu Tuska - ostrzega "Trybuna" w poniedziałkowym wydaniu.

 • Jaki kurs waluty przyjąć do obliczenia podatku od należności wypłacanych zagranicznym kontrahentom? - interpretacja

  Przychód w walucie obcej, od którego obliczany i pobierany jest zryczałtowany podatek, powinien zostać przeliczony na złote według średniego kursu NBP z ostatniego dnia roboczego poprzedzającego dzień dokonania wypłaty na rzecz podmiotu zagranicznego.

 • Przyjęcie euro: Czy przyjdą podwyżki?

  Polska zobowiązała się do przyjęcia wspólnej waluty tak szybko, jak będzie to możliwe. Tymczasem temat zamiany złotego na euro wciąż budzi spore kontrowersje wśród opinii publicznej. Czy rzeczywiście jest się czego bać?

 • Czy kurs franka spadnie poniżej 3,80?

  Od czasu "czarnego czwartku", kiedy w efekcie decyzji SNB kurs franka skoczył z 3,50 do przejściowo nawet 5 złotych, cena szwajcarskiej waluty oscylowała pomiędzy 3,80 a 4,25 złotego. Po wyborach we Francji zbliżamy się do tej dolnej granicy, ale czy są szanse na jej przekroczenie?