• Informacje na temat:

  kuryłowicz

Artykuły na temat: kuryłowicz
 • Hiszpan z Włochem szukają pracy w Polsce

  ...jest bezrobotnych. Nic dziwnego, że szukają szczęścia wszędzie, nawet u nas, choć i w Polsce sytuacja w naszej branży nie jest dobra - mówi Marek Kuryłowicz z warszawskiej pracowni Kuryłowicz...

 • Ronson Development rozpoczął sprzedaż mieszkań na osiedlu Nova Królikarnia zlokalizowanym w Warszawie przy ul. Jaśminowej, w sercu Starego Mokotowa. Obszar inwestycji jest objęty planem zagospodarowania przestrzennego "Pod Skocznią", który jest naturalnym przedłużeniem parku Królikarnia. W pierwszym etapie tej prestiżowej inwestycji powstanie 51 mieszkań w ramach zabudowy wielorodzinnej, 26 apartamentów w willach miejskich oraz 21 budynków jednorodzinnych w zabudowie segmentowej.

 • Zakończyła się budowa części podziemnej warszawskiego biurowca Q22. 155-metrowy budynek u zbiegu al. Jana Pawła II i ul. Grzybowskiej realizuje spółka Echo Investment.

 • Spółka Echo Investment rozpoczęła realizację III części osiedla mieszkaniowego Nowy Mokotów przy ul. Konstruktorskiej w Warszawie. Wykonawcą inwestycji jest Mostostal Warszawa, wartość podpisanej umowy to 64 mln zł.

 • Ronson Development uzyskał pozwolenie na budowę II etapu prestiżowego osiedla Nova Królikarnia na Starym Mokotowie. Aktualnie w ramach przedsprzedaży dostępnych jest 28 apartamentów w willach miejskich oraz 45 mieszkań w ramach zabudowy wielorodzinnej. Obszar inwestycji objęty jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego "Pod skocznią", który jest naturalnym przedłużeniem parku Królikarnia, którego początki sięgają XVIII wieku.

 • ES-SYSTEM (GPW: ESS), czołowa polska firma specjalizująca się w oświetleniu profesjonalnym, rozpoczęła dostawy opraw oświetleniowych dla Narodowego Forum Muzyki we Wrocławiu. Umowa o wartości ponad 3,5 mln zł netto zostanie zrealizowana do grudnia 2014 roku. Zleceniodawcą jest firma Elektromontaż Rzeszów SA.

 • Najnowocześniejszy obiekt w Polsce

  W Narodowym Forum Muzyki we Wrocławiu trwają intensywne testy przed uroczystym otwarciem planowanym na 4 września br.

 • GTC podpisało umowę na refinansowanie biurowca Corius - trzeciego budynku należącego do nowoczesnego kompleksu Aeropark Business Centre. Nowy kredyt inwestycyjny, opiewającego na 11,4 mln euro, został udzielony przez Berlin Hyp Bank.

 • Warszawskie biuro Echo Investment, największego polskiego dewelopera, i EPP, notowanej na dwóch giełdach spółki inwestycyjnej i zarządcy nieruchomości komercyjnych w Polsce, przeniosło się do budynku Q22 zlokalizowanego u zbiegu al. Jana Pawła II i ul. Grzybowskiej. W 155-metrowym biurowcu Echo zajmie część 35. piętra, które dzielić będzie z EPP.

 • Ostatni, ponad 200-metrowy, żuraw opuścił teren budowy warszawskiego biurowca Q22 realizowanego przez Echo Investment.