• Informacje na temat:

  laptop w play

Artykuły na temat: laptop w play
 • Skusić się na abonament z tabletem lub laptopem?

  To zależy. Z jednej bowiem strony operator kredytuje nam tablet i nie musimy od razu wykładać gotówki na jego kupno, ale z drugiej strony możemy sporo za to przepłacić. Oto przykład z oferty Play(...) 700 zł na 2 lata to oddamy bankowi ok. 900 zł). Czyli w sumie zapłacimy o 800 zł mniej niż u operatora. Jednak są oferty, w których koszty kredytowania tabletu (laptopa) nie są tak wysokie jak...

 • Wielka Gala Złotych i Kryształowych Anten Świata Telekomunikacji i Mediów

  XXVIII Wielka Gala Złotych Anten Świata Telekomunikacji i VII Wielka Gala Kryształowych Anten Świata Mediów odbyła się 30 marca 2016 roku o godz. 19 w Hotelu Westin w Warszawie. Galę prowadził Pan Marcin Prokop.

 • Telewizory w prezencie od nc+ i Cyfrowego Polsatu?

  Cyfrowy Polsat zawsze twardo walczył o zachowanie abonentów. Przy okazji turniejów piłkarskich, typu Euro czy mundiale, nie raz pojawiały się w mediach sugestie, że będzie można je oglądać tylko za pośrednictwem tej platformy cyfrowej. Ostatecznie było inaczej. Tym razem największa polska platforma cyfrowa przygotowała "ofertę nie do odrzucenia". Przedłużenie umowy na co najmniej 24 miesiące lub dostęp do kanałów Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3 z meczami Euro 2016 za 79 zł. Czy to...

 • Pracownicy 59 proc. polskich firm korzystają z komputerów stacjonarnych; w 42 proc. przedsiębiorstwach - z laptopów - wynika z badania CBM Indicator, które przeprowadzone zostało na zlecenie Urzędu Komunikacji Elektronicznej.

 • Książka wymarzonym prezentem pod choinkę

  Nie nowoczesny sprzęt elektroniczny, nie gry komputerowe i nie topowe gadżety, ale książka wygrała w głosowaniu na wymarzony prezent gwiazdkowy, przeprowadzonym przez portal INTERIA.PL i Home Brokera. Na drugim miejscu znalazł się laptop, a na trzecim - tablet.

 • Zbudują potęgę w trzy lata

  W ciągu trzech lat firma P4, operator sieci Play, chce dotrzeć z mobilnym szerokopasmowym internetem (bezprzewodowym, dostępnym m.in. w komórkach i laptopach) do 75 proc. Polaków - powiedział na konferencji Chris Bannister, dyrektor zarządzający P4.

 • Firma P4, operator sieci Play, rozpoczęła w poniedziałek sprzedaż bezprzewodowego internetu.

 • Telekomunikacja: Pierwszy spadek w historii!

  W 2009 r. wartość rynku telekomunikacyjnego w Polsce zmniejszyła się o około 3 proc. do poziomu 39,5 mld zł. Mimo iż był to pierwszy w historii spadek wartości polskiej telekomunikacji, trudno mówić o załamaniu w branży - wynika z raportu przygotowanego przez firmę PMR. Eksperci prognozują, że w 2010 r. rynek odrobi stratę.

 • Zgodnie z punktem 16 Załącznika Nr 1 do Uchwały Nr 795/2008 Zarządu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. z dnia 31 października 2008 roku "Dobre...