• Informacje na temat:

  leasing operacyjny kapitałowy który lepszy?

Artykuły na temat: leasing operacyjny kapitałowy który lepszy?
 • Giełda wspiera politykę gospodarczą państwa

  GPW, mimo że jest spółką giełdową i działa komercyjnie, cały czas patrzy na możliwości wspierania polityki gospodarczej państwa, bo im większy rozwój gospodarczy tym lepiej dla giełdy - mówi Marek Dietl, prezes Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.

 • Banki dość niechętnie współ- pracują z firmami, które nie mogą wykazać się długoletnią praktyką gospodarczą. W takiej sytuacji bardzo interesującą alternatywną formą finansowania zakupów dóbr inwestycyjnych staje się leasing.

 • Drugi kwartał br. był dla Grupy BRE Banku kolejnym udanym okresem realizacji działań zmierzających do powrotu banku na ścieżkę dynamicznego rozwoju i zyskowności. Mimo wciąż niezbyt silnych symptomów rozwoju polskiej gospodarki, wypracowane wyniki finansowe były bardzo zbliżone do udanego i zyskownego I kwartału br.

 • Grupa Kapitałowa Patentus (GPW: PAT) wypracowała w zeszłym roku ponad 100 mln zł przychodów. Osiągnięta wartość 109 934 tys. zł jest o ponad 12 mln zł wyższa w stosunku do roku wcześniejszego. Poprawiły się także: zysk brutto ze sprzedaży, zysk z działalności operacyjnej oraz zysk netto. W kolejnych miesiącach grupa będzie kontynuować przyjętą wcześniej strategię rozwoju. Zarząd nie wyklucza także dalszej rozbudowy holdingu poprzez akwizycje na krajowym rynku.

 • LOT, który właśnie podpisał z Lufthansą umowę o współpracy, ma ambitne plany. Zamierza wymienić 15 samolotów, wejść do sojuszu Star Alliance i uruchomić nowe połączenia. Jan Litwiński, prezes spółki, twierdzi też, że branżowy inwestor strategiczny nie jest już konieczny.

 • Zarząd Mennicy Państwowej S.A. przekazuje projekty uchwał, które mają być przedmiotem obrad Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia Mennicy Państwowej S.A., zwołanego...

 • Zarząd Banku Zachodniego WBK S.A. podaje do publicznej wiadomości treść projektów uchwał, które będą przedmiotem obrad Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia...

 • Zarząd Telekomunikacji Polskiej S.A. ("TP S.A.") informuje, że w dniu 12 sierpnia 2004 r. Agencja ratingowa Standard & Poor's podwyższyła perspektywę ...

 • Skąd wziąć pieniądze dla firmy?

  Kto by nie chciał mieć dużo pieniędzy? Często jest ich za mało, co szczególnie łatwo odczuwalne jest w czasach kryzysu. Dla przedsiębiorstw istniej wiele sposobów na zdobycie kapitału. Jednak pieniądz, pieniądzowi nie równy. Każdy człowiek się ma swoje zalety i wady, tak samo jest ze środkami pieniężnymi. Pochodzenie form finansowania przedsiębiorstwa determinuje korzyści i zagrożenia z jego korzystania.

 • Raport bieżący nr 8/2010 Podstawa prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe Zarząd TRION S.A. w związku zaprezentowanymi...