• Informacje na temat:

  leasingteam

Artykuły na temat: leasingteam
 • Tego nie mów podczas rozmowy rekrutacyjnej

  Zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną to znak, że firma jest wstępnie zainteresowana kandydatem. Warto więc dołożyć starań, aby w pełni wykorzystać pojawiającą się szansę i zaprezentować z jak najlepszej strony. Czego unikać podczas rozmowy rekrutacyjnej, aby dobrze wypaść i nie stracić okazji na zdobycie nowej pracy? Radzą eksperci LeasingTeam Group.

 • TVP słono zapłaci za outsourcing. ZUS będzie miał prawo pobrać zaległe składki

  TVP wyprowadziła pracowników do firmy zewnętrznej, żeby oszczędzić. Nie miała do tego prawa - orzekł sąd. Jeżeli wyrok się uprawomocni, nadawca będzie musiał zapłacić ZUS składki od lipca 2014 roku - podaje "Dziennik Gazeta Prawna".

 • Idą święta, czyli czas na zarobienie dodatkowych pieniędzy

  Zbliża się najlepszy okres handlowy w roku. Święta Bożego Narodzenia to dla firm czas znacznego wzrostu sprzedaży, a także zwiększonej pracy, wymagającej zatrudnienia dodatkowych pracowników. Informacji, jakie branże potrzebują rąk do pracy, gdzie znaleźć oferty oraz kto może zarobić najwięcej, udziela ekspert LeasingTeam.

 • Kurski: TVP mówi prawdę o Polsce. Propaganda jest skuteczna tylko w monopolu

  - Nawet jak nie jesteśmy ideałem prawdy, to jesteśmy jej bliżsi niż nadawcy komercyjni - mówi w rozmowie z "Dziennikiem Gazetą Prawną" prezes TVP Jacek Kurski.

 • Nowe trendy w rekrutacji w 2016 roku

  Powrót rynku pracownika i postępujący rozwój technologii w dużym stopniu zdeterminują sposób pozyskiwania talentów w 2016 roku. Na co w tym roku powinny postawić firmy, które chcą przyciągnąć talenty z rynku? Trendy w rekrutacji w 2016 roku prognozują eksperci LeasingTeam Group.

 • LeasingTeam przejmuje pracowników TVP

  26 maja 2014 roku Telewizja Polska podpisała z LeasingTeam Sp. z o.o. dwuletnią umowę o świadczenie usług dziennikarskich, grafiki komputerowej, montażu materiałów telewizyjnych i charakteryzacji wraz z przejęciem pracowników i współpracowników Telewizji Polskiej.

 • Firmy wolą leasingować pracowników niż zatrudniać

  ...- Rynek leasingu pracowniczego w Polsce będzie rósł w tym roku i kolejnych latach. Wynika to z aktualnej sytuacji gospodarczej oraz większej świadomości klientów - mówi serwisowi infoWire.pl Andrzej Trela, dyrektor sprzedaży w firmie LeasingTeam Group. Częstym powodem, dla którego firma "wypożycza" osoby zatrudnione przez inny podmiot, jest zapotrzebowanie na pracowników do realizacji nowego...

 • Firma LeasingTeam przejmie pracowników TVP

  Firma LeasingTeam zwyciężyła w przetargu, w wyniku którego przejmie zatrudnienie czterech grup zawodowych Telewizji Polskiej, w tym dziennikarzy. Umowa ma być podpisana w połowie maja - poinformował w czwartek rzecznik prasowy TVP Jacek Rakowiecki.

 • 10 rad, jak przygotować skuteczne CV

  ...kandydata na spotkanie. Dlatego tak ważne jest, aby poświęcić czas na odpowiednie przygotowanie dokumentu. Z doświadczenia ekspertów LeasingTeam wynika, że trzymanie się kilku zasad przy tworzeniu CV wpływa(...) informacja o okresie czasu, w jakim pracował w danej firmie będzie dla niego bardzo istotna - komentuje Anna Kurczewska-Formela, Kierownik Działu Rekrutacji w LeasingTeam . 2. Dopasuj treść CV do...

 • Cztery firmy w przetargu na przejęcie pracowników TVP; związkowcy odwiesili strajk

  - Czterech wykonawców wystartowało w przetargu na przejęcie pracowników TVP - poinformował rzecznik Telewizji Polskiej Jacek Rakowiecki. W proteście przeciwko planom outsourcingu związkowcy odwiesili akcję strajkową. Oferty były przyjmowane do piątku.