• Informacje na temat:

  leasingteam

Artykuły na temat: leasingteam
 • Niemiecki rynek pracy zabierze pracowników ze Wschodu?

  Niska stopa bezrobocia w Polsce, 1,5 miliona obywateli Ukrainy zasilających nasz rodzimy rynek pracy oraz zapowiedź otwarcia niemieckich granic dla pracowników spoza UE. Na ile kryzys polskiego rynku pracy jest realny? Czy zabraknie rąk do pracy na stanowiskach blue collar? Opowie o tym Anna Macheta, dyrektor ds. rozwoju w CPC Consulting Group, spółce LeasingTeam Group odpowiedzialnej za...

 • TVP słono zapłaci za outsourcing. ZUS będzie miał prawo pobrać zaległe składki

  TVP wyprowadziła pracowników do firmy zewnętrznej, żeby oszczędzić. Nie miała do tego prawa - orzekł sąd. Jeżeli wyrok się uprawomocni, nadawca będzie musiał zapłacić ZUS składki od lipca 2014 roku - podaje "Dziennik Gazeta Prawna".

 • Czy niemiecki rynek pracy zabierze nam pracowników ze Wschodu?

  Niska stopa bezrobocia w Polsce, 1,5 miliona obywateli Ukrainy zasilających nasz rodzimy rynek pracy oraz zapowiedź otwarcia niemieckich granic dla pracowników spoza UE. Na ile kryzys polskiego rynku pracy jest realny? Czy zabraknie rąk do pracy na stanowiskach blue collar? Na te pytania odpowiada Anna Macheta, dyrektor ds. rozwoju w CPC Consulting Group, spółce LeasingTeam Group odpowiedzialnej...

 • TVP przegrywała do tej pory wszystkie sprawy z ZUS. Teraz wygrała z Wizją

  Publiczna telewizja uniknie sporych wydatków. Sąd oddalił apelację związku zawodowego, który chciał unieważnić jej umowę o outsourcing ponad 400 pracowników.

 • Tego nie mów podczas rozmowy rekrutacyjnej

  Zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną to znak, że firma jest wstępnie zainteresowana kandydatem. Warto więc dołożyć starań, aby w pełni wykorzystać pojawiającą się szansę i zaprezentować z jak najlepszej strony. Czego unikać podczas rozmowy rekrutacyjnej, aby dobrze wypaść i nie stracić okazji na zdobycie nowej pracy? Radzą eksperci LeasingTeam Group.

 • Raport bieżący nr 6/2019 Podstawa Prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe Niniejszym informujemy, że Nadzwyczajne...

 • Idą święta, czyli czas na zarobienie dodatkowych pieniędzy

  Zbliża się najlepszy okres handlowy w roku. Święta Bożego Narodzenia to dla firm czas znacznego wzrostu sprzedaży, a także zwiększonej pracy, wymagającej zatrudnienia dodatkowych pracowników. Informacji, jakie branże potrzebują rąk do pracy, gdzie znaleźć oferty oraz kto może zarobić najwięcej, udziela ekspert LeasingTeam.

 • Kurski: TVP mówi prawdę o Polsce. Propaganda jest skuteczna tylko w monopolu

  - Nawet jak nie jesteśmy ideałem prawdy, to jesteśmy jej bliżsi niż nadawcy komercyjni - mówi w rozmowie z "Dziennikiem Gazetą Prawną" prezes TVP Jacek Kurski.

 • Nowe trendy w rekrutacji w 2016 roku

  Powrót rynku pracownika i postępujący rozwój technologii w dużym stopniu zdeterminują sposób pozyskiwania talentów w 2016 roku. Na co w tym roku powinny postawić firmy, które chcą przyciągnąć talenty z rynku? Trendy w rekrutacji w 2016 roku prognozują eksperci LeasingTeam Group.

 • LeasingTeam przejmuje pracowników TVP

  26 maja 2014 roku Telewizja Polska podpisała z LeasingTeam Sp. z o.o. dwuletnią umowę o świadczenie usług dziennikarskich, grafiki komputerowej, montażu materiałów telewizyjnych i charakteryzacji wraz z przejęciem pracowników i współpracowników Telewizji Polskiej.